Odblokowanie wskazań chwilowego spalania

cichyp, 28.02.2011, 15:49 « poprzedni - następny »

cichyp

28.02.2011, 15:49 Ostatnia edycja: 28.02.2011, 21:38 by cichyp
Gdzie można odblokować chwilowe spalanie w komputerze pokładowym?

Mam te zegary z ozdobnymi ringami woku tarcz z 2005r.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

Polarny

Ja to robiłem w Czeladzi. Ogólnie ktoś, kto ma WDSa jest w stanie to zrobić w pięć sekund. Tak w sumie, to może by tak chłopaków z Carosa nauczyć takiej opcji.
Jak jesteś zainteresowany, to odezwij się na priva, to ja mogę z Carosem pogadać i podjechalibyśmy i pewnie udałoby się to zrobić.

Oktan

ja też chce - ja też !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wilhelm

i po co wam to  :stupid:


T

Cytat: wilhelm w 02.03.2011, 15:30
i po co wam to  :stupid:
Ja nawet nie chcę znać chwilowego spalania, skoro średnie wychodzi koło 16. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

to się może przydać w trasie żeby zobaczyć na którym biegu przy danej prędkości będzie mniej palil :D

T

Cytat: wilhelm w 02.03.2011, 15:35
to się może przydać w trasie żeby zobaczyć na którym biegu przy danej prędkości będzie mniej palil :D
To wiadomo i bez wskaźnika...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

to jak to w końcu jest z tym chwilowym??? Polarny ma auto z 2004 roku i ma chwilówke, a większość twierdzi ze dopiero w autach II liftu po 2005 było chwilowe
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 02.03.2011, 15:33
Ja nawet nie chcę znać chwilowego spalania, skoro średnie wychodzi koło 16. ;)

ciebie stać na paliwo, więc W OGÓLE nie musisz mieć kompa :D

« Dodane: 02.03.2011, 16:30 »

Cytat: Polarny w 01.03.2011, 23:44
Ja to robiłem w Czeladzi. Ogólnie ktoś, kto ma WDSa jest w stanie to zrobić w pięć sekund. Tak w sumie, to może by tak chłopaków z Carosa nauczyć takiej opcji.
Jak jesteś zainteresowany, to odezwij się na priva, to ja mogę z Carosem pogadać i podjechalibyśmy i pewnie udałoby się to zrobić.

A w tej Czeladzi klient dalej funkcjonuje??? bo jak dzwonilem rok temu do niego to żadnego odzewu, chyba ze numer zmienił
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

właśnie trzeba to sprawdzić, bo tez słyszałem że gość zawinął interes i tyle go widzieli
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Co do Czeladzi, to nie wiem, bo po prostu tylko raz tam byłem.

A co do liczników, to chwilówkę na pewno da sie odblokować w autkach po drugim lifcie. Jak rozmawiałem z gościem z Czeladzi, to powiedział, że u mnie się na 99% nie da. Uparłem się, podjechałem i jednak okazało się coś innego. Tak więc warto spróbować.

Niech cichyp się odezwie, to spróbujemy we Wrocku uruchomić chwilówkę.

weksla

Darek, ale mnie to dziwi, skoro w Twoim się dało to w kazdym z I liftu powinno
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Teraz jakiś typ w Wadowicach zajmuje się odblokowaniem chwilówki. Kosztuje to ok 100 zł. Ale nie znam do niego namiarów.

cichyp

Cytat: Polarny w 02.03.2011, 21:59
Niech cichyp się odezwie, to spróbujemy we Wrocku uruchomić chwilówkę.

Z miłą chęcią... jak możemy się umówić?
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

Cinkciarz

Cytat: eng w 02.03.2011, 22:39
Teraz jakiś typ w Wadowicach zajmuje się odblokowaniem chwilówki. Kosztuje to ok 100 zł. Ale nie znam do niego namiarów.

w Wadowicach nie uaktywniają chwilówki. Tam koles wgrywa tylko kompa. Wiem bo sam tam robiłem koleś jest z FCP i zwie się CERES. Oni nie maja WDS-a dlatego tam nie wgrają
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600