Odblokowanie wskazań chwilowego spalania

cichyp, 28.02.2011, 15:49 « poprzedni - następny »

Polarny

Cytat: cichyp w 02.03.2011, 23:14
Z miłą chęcią... jak możemy się umówić?

To ja dzisiaj się z nimi skontaktuje i zobaczymy czy uda się zadziałać.

Oktan

czekamy na info !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Polarny

Rozmawiałem z Carosem i we wtorek podjadę do nich i zobaczymy co się uda zrobić. Ale stawiam, że damy radę. Postaram się pogadać z nimi, by jeszcze w sensownych pieniądzach to robili, bo wtedy będa mieli chętnych.

Cinkciarz

Cytat: Polarny w 04.03.2011, 16:14
Rozmawiałem z Carosem i we wtorek podjadę do nich i zobaczymy co się uda zrobić. Ale stawiam, że damy radę. Postaram się pogadać z nimi, by jeszcze w sensownych pieniądzach to robili, bo wtedy będa mieli chętnych.

Polarny pytałes o chwilówkę czy wgrywają ???
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

Ja ciągle o chwilówce. Bo jeżeli chodzi o kwestię wgrania kompa, to jest gostek z Wrocka, który coś takiego robi - ma mój wsad i go wgrywa. Więc przy okazji pojawia się chwilówka.

eng

Ja słyszałem co innego. Jeden koleś z MKP ponoć aktywował w Wadowicach nie wiem u kogo chwilówkę.

Cinkciarz

Cytat: eng w 04.03.2011, 17:52
Ja słyszałem co innego. Jeden koleś z MKP ponoć aktywował w Wadowicach nie wiem u kogo chwilówkę.

To może się u nich coś zmieniło. Rok temu jak tam mi wgrywali to mowili ze nie mają UDS-a zeby wgrać chwilówkę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

Cytat: eng w 04.03.2011, 17:52
Ja słyszałem co innego. Jeden koleś z MKP ponoć aktywował w Wadowicach nie wiem u kogo chwilówkę.
Ja nie słyszałem, tylko widziałem, bo w końcu do Pablo_X z MKP przegrywaliśmy mój wkład do jego i poszło bez problemu.

weksla

to może przegramy do mnie też zadziała?
aha chciałbym zachować oryginalny przebieg, jest to możliwe?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Cytat: weksla w 04.03.2011, 22:10
to może przegramy do mnie też zadziała?
aha chciałbym zachować oryginalny przebieg, jest to możliwe?


ja chciałbym zmniejszyć o połowę  :pig:

Polarny

Przebieg to pestka. Zapisany jest w liczniku - podwójnie, w dwóch miejscach. Wystarczy zmienić oba wpisy i gotowe. Prościzna.
W praktyce są gotowe urządzonka do tego. Podpinasz pod złącze diagnostyczne, wstukujesz żądany przebieg i dajesz OK i done.

Jak się wgrywa caly wsad, to wgrywa się go raze z przebiegiem, więc po prostu przed wgraniem spisujesz swój przebieg i po sprawie - potem go po prostu przywracasz na swój.


Wgranie całego wsadu do licznika, który nie wspiera chwilówki niestety nie aktywuje chwilówki - sprawdzane.

Cinkciarz

Cytat: weksla w 04.03.2011, 22:10
to może przegramy do mnie też zadziała?
aha chciałbym zachować oryginalny przebieg, jest to możliwe?


jak u mnie wgrywali to niechcący cofnęli o 1000km :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 05.03.2011, 13:01
jak u mnie wgrywali to niechcący cofnęli o 1000km :D
Hm... a ostatnio mówiłeś, że o 100000... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 05.03.2011, 13:04
Hm... a ostatnio mówiłeś, że o 100000... ;)

zwidy masz :D wiecznie trzymasz auto u mechaników, i już nie wiesz co i komu robili :D Wejdz do samochodu i zobacz czy wszystko ok ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 05.03.2011, 13:06
wiecznie trzymasz auto u mechaników, i już nie wiesz co i komu robili :D Wejdz do samochodu i zobacz czy wszystko ok ;)
Dobrze się czujesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club