Odblokowanie wskazań chwilowego spalania

cichyp, 28.02.2011, 15:49 « poprzedni - następny »

Arithel

Hmm nie wiem jak to w poprzednich rocznikach, ale ja mam 2006r i aby sprawdzić chwilowe spalanie, to po prostu przy liczniku przytrzymuje kilka sekund przycisk i on sie resetuje i podaje mi srednie spalanie od zresetowania czyli mozna orzec ze "chwilowe spalanie". Działa zgrabnie tak do 5km, potem juz ta srednia sie trudniej wylicza i wszelkie chwilowe zmiany dynamiki jazdy jzu takiego wplywu nie maja


T

To jest średnie spalenie które jest zawsze gdy jest komputer. A czasami jest jeszcze do tego chwilowe.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Cytat: Arithel w 12.04.2011, 17:35
Hmm nie wiem jak to w poprzednich rocznikach, ale ja mam 2006r i aby sprawdzić chwilowe spalanie, to po prostu przy liczniku przytrzymuje kilka sekund przycisk i on sie resetuje i podaje mi srednie spalanie od zresetowania czyli mozna orzec ze "chwilowe spalanie". Działa zgrabnie tak do 5km, potem juz ta srednia sie trudniej wylicza i wszelkie chwilowe zmiany dynamiki jazdy jzu takiego wplywu nie maja



w ten sposób to ja w mondku 2003 tez mam:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Arithel

No wiem, ale nikt tego tu nie przytoczył więc pomyślałem, że może warto ;)

cichyp

I jak Polarny, co z tymi chwilówkami?
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

wojoo

Cytat: cichyp w 12.04.2011, 23:11
I jak Polarny, co z tymi chwilówkami?
chwilowo nic się nie dowiedział :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Póki co nic. Grzebaliśmy nieco IDSem, ale bez sukcesu. Jak znajdę nieco więcej czasu, to podjadę jeszcze do nich i poszukamy jeszcze raz.