Focus II ST 2.5T 06' by Barti87

barti87, 18.03.2011, 22:59 « poprzedni - następny »

barti87

Cytat: przemas10m w 15.07.2011, 15:05
No ladnie focusy rzadzily:) podoba mi sie to:)
a ja sprzedalem STeka:( w pazdzierniku A4 idzie w odstawke i kupuje RSa :]
Kupuj i zapraszamy to się pochwalisz :)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

barti87

A to mój tort urodzinowy :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

T

Niezły. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

carlosc

zajebisty heheh:-DDDDD mam nadzieje ze w przyszlym roku przelom luty,marzec uda mi sie zapodac takiego icka jak ty masz,wkladka taka sama jak masz,mysle o filtrze bmc ale NIE WIEM czy jest sens wywalac 1200zl;-( i program dobry w compsporcie w Bielsku 280km chce osiagnac:-DDDD mam nadzieje ze sie uda:-DDD pozdro
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

barti87

Dzisiaj odebrałem felgi zimowe z malowania i musze przyznać, że prezentują się o wiele lepiej niż sobie wyobrażałem. Jutro z zimówkami będą już na aucie :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

vtec

Cytat: barti87 w 16.11.2011, 23:13
Dzisiaj odebrałem felgi zimowe z malowania i musze przyznać, że prezentują się o wiele lepiej niż sobie wyobrażałem. Jutro z zimówkami będą już na aucie :)
jsk zapodasz na auto, to wrzuc fote,
a jeszcze jakbys mial obnizonego to juz wogole by fajnie wygladalo  :evil:

wilhelm

Cytat: barti87 w 16.11.2011, 23:13
Dzisiaj odebrałem felgi zimowe z malowania i musze przyznać, że prezentują się o wiele lepiej niż sobie wyobrażałem. Jutro z zimówkami będą już na aucie :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Ilu calowe?
To jest mat?
Ile płaciłeś?

:)

barti87

Cytat: vtec w 18.11.2011, 21:57
jsk zapodasz na auto, to wrzuc fote,
a jeszcze jakbys mial obnizonego to juz wogole by fajnie wygladalo  :evil:
spoko wrzuce bo od wczoraj już na samochodzie siedzą :)
wiem że lepiej by wyglądał jak by był obniżony. Spręzyny czekają na swoją kolej ;)

« Dodane: 19.11.2011, 10:11 »

Cytat: wilhelm w 18.11.2011, 22:40
Ilu calowe?
To jest mat?
Ile płaciłeś?

:)
Niestety tylko 16'' takie miałem od początku, były zniszczone po zimie i stwierdziłem że pomaluje.
Nie to nie jest mat normalnie w połysku, ale może tak troche wygląda.
300zł za komplet piaskowanie i malowanie, gdzieś w okolicach Otwocka kumpel tam robił i polecił. Nawet tam nie byłem zabrał ode mnie felgi i odebrałem od niego :)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

vtec

Cytat: barti87 w 19.11.2011, 10:07
300zł za komplet piaskowanie i malowanie, gdzieś w okolicach Otwocka kumpel tam robił i polecił. Nawet tam nie byłem zabrał ode mnie felgi i odebrałem od niego :)
zapodaj namiar na PW

barti87

Cytat: vtec w 19.11.2011, 12:16
zapodaj namiar na PW
Musze się tylko dowiedzieć dokładnie gdzie i wezme od kumpla namiar to wyśle. A Ty jak będziesz miał chwile i będziesz w tamtych okolicach o których mówiłeś to sprawdź ten adres dokładny ew. jakiś telefon do tego człowieka o którym pisałeś.

OT ciekawe jak jeździ ten ST350 trzeba by było się z nim ustawić jak będzie w wwa to będzie można podejrzeć co tam jest i jak jeździ :)
Pzdr
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

carlosc

super bardzo ladne:-DDD ja bede sie meczyl na seryjnych 18kach heheh z zimowkami pirelli sotto zero:-DD mam andzieje ze dam rade heh
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

vtec

Cytat: barti87 w 19.11.2011, 12:25Musze się tylko dowiedzieć dokładnie gdzie i wezme od kumpla namiar to wyśle. A Ty jak będziesz miał chwile i będziesz w tamtych okolicach o których mówiłeś to sprawdź ten adres dokładny ew. jakiś telefon do tego człowieka o którym pisałeś.
byłem, adres jest bajecznie prosty :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.turbo.com.pl/

barti87

A tak przentuje się na zimówkach, małe, ale białe  :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Dzięki Vtec za namiary.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

wilhelm


molo

właśnie miałem to napisać , nie wiem czy to kwestia koloru ale wcale takie małe nie wyglądają na focusie