Focus II ST 2.5T 06' by Barti87

barti87, 18.03.2011, 22:59 « poprzedni - następny »

T

700 za wszystko? To niezła cena, chyba sobie zrobię tam zimówki. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

RSSSS

Cytat: wilhelm w 28.03.2011, 02:16
na allegro od jakiegoś czasu jest niebieska foka z felgami pomalowanymi w czarny mat (półmat), wygląda to dość fajnie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tak jak czarnych felg nie lubię to na tym niebieskim STeku mi się podobają!
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

vtec

Cytat: Tomasz w 28.03.2011, 23:07
700 za wszystko?
700 za wszystko, biorąc pod uwage ze to 18, mniejsze beda tansze ...

Lukasz-no1

Cytat: vtec w 28.03.2011, 12:51
A do pomarańczowego jaki?? :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

barti87

pomarańcz też spoko wygląda na czarnych, chyba jednak zdecyduje się na czarne w połysku
Wiecie może gdzie można znaleźć w dobrej cenie sprężyny obnizające? zastanawiam się nad weitec lub eibach co polecacie a może H&R? Szukam czegoś dobrego ale w niewygórowanej cenie.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

RSSSS

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Ebay.de, jest tam tego na potęgę.

Nie wiem, czy gdzieś można dostać taniej i od ręki.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://shop.ebay.de/i.html?rt=nc&Fahrwerk%2520%2526%2520D%C3%A4mpfung=Tieferlegungsfeder&_nkw=st%20federn&_dmpt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

T

Cytat: barti87 w 02.04.2011, 12:22
pomarańcz też spoko wygląda na czarnych, chyba jednak zdecyduje się na czarne w połysku
Wiecie może gdzie można znaleźć w dobrej cenie sprężyny obnizające? zastanawiam się nad weitec lub eibach co polecacie a może H&R? Szukam czegoś dobrego ale w niewygórowanej cenie.
Eibach Pro-Kit za 650 zł:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://ford.sklep.pl/pl,product,319068,zestaw,obnizajcych,sprezyn,zawieszenia,eibach,pro,kit.html

Tyle tylko, że powinieneś zmienić też amory + osprzęt, inaczej auto będzie fajnie wyglądało, ale tak sobie jeździło...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

jak zmieniłem u siebie same sprężyny to auto jeździło zdecydowanie lepiej niż na seryjnych. ale tak jak mówi Tomasz dla lepszego efektu (prowadzenie) lepiej zmienić też amory.

RSSSS

Ale same springi też dadzą radę, tym  bardziej że mówimy o aucie osobowym, a nie wyścigowym.
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

T

Cytat: RSSSS w 02.04.2011, 18:04
Ale same springi też dadzą radę, tym  bardziej że mówimy o aucie osobowym, a nie wyścigowym.
Razem z pięcioletnimi takimi sobie amorami? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

przez jakiś czas dadzą radę, czepiasz się :D

T

Cytat: wilhelm w 02.04.2011, 18:19
przez jakiś czas dadzą radę, czepiasz się :D
Przez jakiś może i tak... ale osobiście jestem zwolennikiem rozwiązań kompleksowych. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

barti87

Dzięki RSSSS za podpowiedz zupełnie zapomniałem o ebay'u, zgadzam się z Tobą to nie będzie auto wyścigowe, jeżeli jeżdząc na seryjnym tragedi nie ma wiec jak na początek starczą mi sprężyny.
W sumie chce żeby fajniej wyglądał a po części że obniży się środek ciężkości i poprawi się troche prowadzenie. Nie chce mieć mega gleby i max twardego zawieszenia, zależy mi na jako takim komforcie bo jednak użytkuje auto na codzień.
Na pewno kompleksowa zmiana dała by lepsze efekty ale nie dorosłem może jeszcze do tego.

A teraz troche planów na ten tydzień:
1. Wymiana uszczelki między turbo a downpipem bo się wysrała tzn jest nieszczelna, zamówiona jakaś niby mega wytrzymała mechanik mi mówił ale już nie pamiętam.
2. Oklejenie dachu i jakieś tam pierdoły
3. Jak starczy czasu chce pomalować na czarno obudowe przeciwmgielnych przód i tył które w STeku są szare i jak uda mi się zdemontować grill to też na czarno
4. Wypolerowanie przednich świateł przeciwmgielnych bo są przydkie tzn kropki asfaltu, smoły kurzu itp i nie da się inaczej tego wyczyścić i chyba są one szklane już nie pamiętam.

I NA RAZIE tyle mam nadzieje ze wszystko ogarne  8)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

barti87

Dach jest juz w czerni i wygląda tak:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tak wygląda już z lotka od RS'a troche słabe zdjecia ale to tak na szybko:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uszczelka przy downpipe zmieniona. W zeszłym tyg odpieła mi się kostka od sterowania turbiną i zbytniej jazdy nie było, teraz poprawione, ale musze jeszcze błąd skasować z kompa i będzie znowu latał.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

walus90

świetnie wygląda ten czarny dach :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D