soczewki bi-xenonowe od Q7, BMW X3, Laguna 3

nokitel, 19.03.2011, 14:21 « poprzedni - następny »

nokitel

soczewki w idealnym stanie. dodaje gratis układ zabezpieczający silniczek przesłony przed spaleniem
soczewki mają ukryte zalety tzn mają 3 strefy świecenia oświetlają pobocze nie tylko po prawej ale i po lewej stronie (jest to w 100% oryginalne nie przerabiane) nie ma innych takich soczewek na rynku. Niezły patent i faktycznie pomaga.

soczewki to te numer 2 z instrukcji Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,827.0.html

Dla niewtajemniczonych, jest możliwość przerobienia lamp z tymi soczewkami używając żarników d1s które mają startery, cewki w sobie, plusy ? sprzedajesz swoje cewki na allegro a kupujesz sobie po 99zł nowe żarniki z cewkami.

cena 140zł za 2szt. + wysyłka 15zł

jedros1

A zamontujesz mi je w lampie ????
Jak tak to biorę :D ( wstępnie rezerwuję )

A tak na serio , podaj na PW swój nr Kom , bo chciałbym z tobą pogadać ;)

jedros1

No to sprawa wyjaśniona , pisz w tym wątku co i jak , przyjadę i robimy :D

nokitel

spoko.
Te soczewki nadal na sprzedaż. Czekam na zainteresowanych.

eng

A czy do tych soczewek nie są potrzebne inne maskownice?

nokitel

nie ... można zarówno użyć tych od taurona jak i od s-max, BMW czy jeszcze innych. W sumie to do tych soczewek jest więcej maskownic pasujących

nokitel

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/show_item.php?item=1570754069

lub 

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/soczewki-bi-xenon-valeo-xenon-q7-q5-x3-laguna-3-i1566389364.html

dla was oczywiście ciut taniej.

jedros1


nokitel

szczerze zapomniałem o tobie całkiem. Kurczę nie chce mi się tego kolejny raz robić ... kasy z tego nie ma a znowu będę musiał dzień na to poświecić żona drze się na mnie bo z dzieckiem to się widuje rzadziej jak z psem naszym.

T

Może zmień ceny na takie, żeby Ci się opłacało? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

jedros1

Cytat: nokitel w 20.04.2011, 19:49
szczerze zapomniałem o tobie całkiem. Kurczę nie chce mi się tego kolejny raz robić ... kasy z tego nie ma a znowu będę musiał dzień na to poświecić żona drze się na mnie bo z dzieckiem to się widuje rzadziej jak z psem naszym.

Nokitel , Nie to nie , nic na siłę , może znajdę kogoś kto się tym zajmie  :(

T

Cytat: jedros1 w 20.04.2011, 21:37
Nokitel , Nie to nie , nic na siłę , może znajdę kogoś kto się tym zajmie  :(
A sam nie możesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

jedros1

Qrcze , jak bym umiał to bym sam zrobił :D

T

Cytat: jedros1 w 20.04.2011, 21:56
Qrcze , jak bym umiał to bym sam zrobił :D
A co Ty w ogóle chcesz zrobić? Soczewki włożyć czy coś jeszcze? Ja też nie umiem, a będę sam robił. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nokitel

Kolega chce tylko soczewki podmienić. I nie jest pewny siebie obawia się że coś popsuje ... Tu sie nie da nic zepsuć wież mi że jest to banalnie proste masz poradnik jak to zrobić krok po kroku ... w razie pytań czy wątpliwości zawsze możesz zadzwonić wytłumaczę, doradzę