[Mondeo][MK3] Stabilizator ST220

cichyp, 21.03.2011, 16:44 « poprzedni - następny »

T

Cytat: cichyp w 06.07.2011, 19:12Czy mocniejsze stabilizatory z ST220 zmniejszą ten efekt?
Teoretycznie grubszy/sztywniejszy stabilizator zmniejsza przechyły boczne nadwozia, ale czy w Twoim przypadku efekt będzie odczuwalny, to trudno powiedzieć. Może przesadziłeś jednak trochę z profilem opon? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

cichyp

pewnie tak.. ale teraz  nie będę zmieniał  opon skoro są dobre... wole zmniejszyć przechyły :D

Tylko boje się że znowu utopie kasę a efekt będzie mizerny.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

wilhelm

koło ci obciera bo masz dużo za duże, tak myślę.

sseebbaa1

Temat dosyć stary - ostatni post prawie 8,5 roku temu :o ale warto pokazać baaaardzo tanie rozwiązanie na grubszy przedni stabilizator w w Mondeo ST220.

Zmiana grubości stabilizatora jest zaledwie o 1 mm średnicy, ale moim zdaniem jest to modyfikacja odczuwalna w trakcie szybkiej jazdy. Miałem okazję to sprawdzić zarówno na znanych mi drogach, jak i na torze.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Po więcej szczegółów zapraszam do tematu dotyczącego mojego Mondeo ST220, gdzie opisałem techniczne aspekty tej modyfikacji:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.fordtuning.pl/index.php/topic,3507.msg69357.html#msg69357

 :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy