GaBB'owe Mk3 Kombi TDCi

GaBB, 26.05.2010, 16:19 « poprzedni - następny »

wojoo

kurfa jakim cudem masz 424nm ? :O mi ledwo 390 zrobili ... nie no ide utopic moje auto
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 28.05.2010, 22:52
kurfa jakim cudem masz 424nm ? :O mi ledwo 390 zrobili ... nie no ide utopic moje auto
Mogę mu zrobić miejsce koło mojego w krzakach. ;) Będzie miało kumpla do pogadania.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

Nikt nie wie dlaczego jest górka...bedziemy ja z Heko niwelować przy następnym strojeniu :)
No ja też nie wiem dlaczego to taki moment :P Ale nie będę narzekał...
Nie widziałem 2.0 z takimi wynikami...ale może istnieje :P
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

nie niemozliwe ...:) zhamuj na vtech :) poza tym ten wykres to jest bardzo nieladny ...  w serii miec 370nm ? nie uwierze :) cos ta hamownia do kitu :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

To było hamowane na vtechowskiej hamowni...u Heko...dzis :) bylismy razem z Weksla...potem Weksla dopisze co moj dolot dal u niego :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

to powiem szczerze ze zawiodlem sie na heko troche ... niepowinien cie wypuscic z takim wykresem ;)

« Dodane: 28.05.2010, 22:59 »

ale tak czy siak cos dziwne - moze nie jest jeszcze dobrze ustawiona ta hamownia ? w koncu jest nowa wiec wszystko mozliwe :]
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Powtarzalność wyników - wzorowa. Hamowaliśmy dziś 3 samochody. Wszystkie wyniki się sprawdzały. I seryjne/poprzednie moce aut też zgodne z wcześniejszymi hamowaniami.
Więc hamownia dobra :P
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

no to masz popsuty silnik :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Nigdy nie sadziłem, że popsucie będzie mnie tak cieszyć :D
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

podjechalbys do kreatora w warszawie i kazał shamowac ... zdziwili by sie i to mocno! mi powiedzieli ze 390nm to jest niesamowity wynik ... raczej rzadkosc w mondeo <lol>
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Jak będę w wawie to mozna :) czemu nie :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

weksla

Wojoo zaraz cię zadziwię moim idealnym wykresikiem. Poczekaj:)
A jeśli chodzi o hamownie, to najnowsze dziecko V-techu, powtarzalność wyników 100%. Mnie hamował heko 3 razy za każdym razem idealnie to samo. Różnica może 0,5ps i 2-3Nm
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

pfff te wasze wykresy hehe :D poczekajcie az bede mial wieksze turbo :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Wieksze turbo mówisz? - no będę czekał :D
-----
Pozdrawiam,
Marcin

weksla

Wojoo z tym turbem, to jest nie tak różowo, to że akurat zaskoczy i będzie Ci działać to są takie szanse jak miał przykładowy żyd na gestapo:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps