GaBB'owe Mk3 Kombi TDCi

GaBB, 26.05.2010, 16:19 « poprzedni - następny »

GaBB

No ale jak pisałem - pierwszy mój kontakt z car audio i czytając fora wyszło mi, że trzeba usztywnić i wytłumić...Ciekawe czy przeciętny człowiek usłyszałby różnicę jeszcze z pianką - notabene jak wtedy z jej namakaniem? Woda się nie dostaje do wnętrza drzwi? A przynajmniej wilgoć?
-----
Pozdrawiam,
Marcin

hashenty

Wrzuć koniecznie fotkę, którędy prowadziłeś przewody do tweeterów, bom strasznie ciekawy.
Znaczy będę robił u siebie to samo, tj montaż odseparowanego zestawu na przód. No i pokaż słupki.
Najlepiej z pozycji kierownika i zza foteli, żeby było 2 słupki widać. Poka poka poka.

GaBB

Kable do tweeterów poprowadziłem w tym gumowym wężu który idzie do drzwi. Przy konstrukcji samochodu jest kostka - tam wierciłem żeby zmieścić przewody przy kostce - nie wiem czy to najlepszy pomysł, pewnie da się lepiej a tego na zdjęciu CI nie za bardoz mam jak pokazać :) Ale fotki słupków z tweetereami wrzucę.
-----
Pozdrawiam,
Marcin

T

Cytat: GaBB w 15.07.2011, 00:58Ciekawe czy przeciętny człowiek usłyszałby różnicę jeszcze z pianką
Ja słyszę, ale zajmowałem się trochę zwykłym audio, oczywiście amatorsko. Z car audio mam taki sobie kontakt, bo jak dla mnie to zawsze źle brzmi. :)

Cytat: GaBB w 15.07.2011, 00:58Woda się nie dostaje do wnętrza drzwi?
Zawsze masz wodę w drzwiach podczas deszczu, po to są w nich otwory odpływowe. Ja gąbki nie dawałem dużo, tylko trochę tu i tam "na słuch". U mnie dużo dała niewielka ilość gąbki bezpośrednio za głośnikiem, skasowało irytujące "huczenie", charakterystyczne dla za słabo wytłumionych kolumn.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club