Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Podróż Snajpera

Snajper, 26.03.2011, 18:38 « poprzedni - następny »

Snajper

Ty mi tu nic nie mów o tej górce...
Wracam z Wrocławia, ciśnie 160-180, miejscami 200. Zwolniłem na chwilę do 140 by dać mu odpocząć, przyspieszam i doszedł tylko do 160 i jakby zamarł. Dodam, że byłem po nocce, nie zauważyłem, że jechałem pod górę  :D :} . Przerażony zjechałem na stację wpadając na nią z rozpędu prawie spaliłem hamulce, żart, mam dość dobre na takie wybryki :D. Poczekałem 10 minut, otwieram machę szukając dziury w węzach Turbo-IC ale i tak tam gówno widać, wiec macha w dół i nieśmiało wyjechałem na A4. Przyspieszam pomału : 140,160,180, myślę sobie czyli jest ok, zwolniłem do 130 i nagle w CB słyszę:
-Zbychu, czekoj na mnie, bo ja się nie moga wturlać pod ta góra.
Jaka k.. góra? No i już wiedziałem, że to nie IC spuchnął, tylko ja z niewyspania :D
Historia dość śmieszna, ale naprawdę nie zorientowałem się, że wspinam się pod dość ostrą górę i wynik 160 to i tak całkiem dobrze.

eng

Cytat: Snajper w 26.03.2011, 18:38
Ty mi tu nic nie mów o tej górce...
Wracam z Wrocławia, ciśnie 160-180, miejscami 200. Zwolniłem na chwilę do 140 by dać mu odpocząć, przyspieszam i doszedł tylko do 160 i jakby zamarł. Dodam, że byłem po nocce, nie zauważyłem, że jechałem pod górę  :D :} . Przerażony zjechałem na stację wpadając na nią z rozpędu prawie spaliłem hamulce, żart, mam dość dobre na takie wybryki :D. Poczekałem 10 minut, otwieram machę szukając dziury w węzach Turbo-IC ale i tak tam gówno widać, wiec macha w dół i nieśmiało wyjechałem na A4. Przyspieszam pomału : 140,160,180, myślę sobie czyli jest ok, zwolniłem do 130 i nagle w CB słyszę:
-Zbychu, czekoj na mnie, bo ja się nie moga wturlać pod ta góra.
Jaka k.. góra? No i już wiedziałem, że to nie IC spuchnął, tylko ja z niewyspania :D
Historia dość śmieszna, ale naprawdę nie zorientowałem się, że wspinam się pod dość ostrą górę i wynik 160 to i tak całkiem dobrze.


:rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4: :rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4::rotfl4:

dobre 8)

T

Dobrze się czujesz Dareczku? ???
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Ja czuję się dobrze ale co poniektórzy tutaj nie ;)

Snajper

Jeżeli mówisz o sobie to też mi Ciebie żal...

eng

Czytaj ze zrozumieniem "SNAJPER" chociaż czego ja od Ciebie wymagam?