Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


pianka zderzaka

auchim, 30.03.2011, 19:50 « poprzedni - następny »

auchim

wie ktoś może czy pianka, czy jak to tam się nazywa, ta która siedzi na belce za przednim zderzakiem jest różna w zależności od zderzaków czy jest jedna do wszystkich. potrzebuje do zderzaka ST.
Na autostradzie z audika jadącego przedemną odpadła osłona silnika i przy 150 leciała prosto na mnie, zdążyłem całe szczęście uciec na boczny pas ale i tak mondek oberwał, rysa na boku zderzaka i trochę opadł, zaczepy całe ale nie dam rady go  spasować, może ta pianka go podciągnie do góry, moja ze zderzaka przedliftowego zaginęła w akcji przy montażu pakietu st

T

Na 100% tego nie wiem, ale nie zmieniałem gdy zakładałem zderzak RS i nie słyszałem, żeby ktokolwiek to zmieniał zakładając zderzak RS czy ST.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Kurde no to niezła akcja. Robisz z OC przeciwnika rozumiem?

Co do pianki, to najlepiej pójść do ASO i niech przelecą po różnych modelach sprawdzając. Tylko siedź i patrz w ekran, bo oni czasami nie mają pojęcia. Oni potrafią wbić VIN i to co im program wypluje dać.

auchim

gościa nawet nie goniłem, zresztą byłem przekonany że udało mi się ominąć tą osłonę dopiero pod domem zobaczyłem że dostałem.
w ASO to już sam siadam za kompa i szukam co potrzebuje, oni nawet z Vin maja problem  :evil:

Polarny

No ale przecież huk uderzenia musiał być.

auchim

to tylko otarcie, wiesz przy takiej prędkości w mondeo cicho nie jest, przynajmniej u mnie :) + radio i jak nie patrzeć stres, nic nie słyszałem. Szczęście że nie było niczego na sąsiednim pasie jak uciekałem, na razie to zostawiam jak się ta pianka trafi gdzieś za małe pieniądze to się zrobi.