Kluczyk scyzoryk z Jaga

boner, 31.03.2011, 19:01 « poprzedni - następny »

boner

Polecam przeróbke, super sprawa.
Nie wiem czy tak można ale wklejam linka z innego forum... :|

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=84274&postdays=0&postorder=asc&start=0

Polarny

Woję kluczyk od Mk4: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showpost.php?p=1501243&postcount=63

GaBB

i ja także - mniejszy, fordowski i wg mnie fajniejszy :D można na allegro znaleźć po 150 zł gotowe do przyciecia grota i z immo pasującym do MK3 :) tylko dociąć, zaprogramować i działa :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

yoseph

ten z allegro za 150zł działa też w focusie mkI a programowanie posiadając wcześniej dwa ori kluczyki jest banalne. Tak W OGÓLE to nie wiedziałem, że to od mondka mkIV

auchim

Cytat: GaBB w 31.03.2011, 22:30
i ja także - mniejszy, fordowski i wg mnie fajniejszy :D można na allegro znaleźć po 150 zł gotowe do przyciecia grota i z immo pasującym do MK3 :) tylko dociąć, zaprogramować i działa :)

zanabyłem taki z allegro i dupa nie działa

wojoo

Cytat: auchim w 16.05.2011, 19:04
zanabyłem taki z allegro i dupa nie działa

trzeba było go kupić a nie "zanabyć" to by na pewno działał...

a tak w ogolę to zrobiłeś adaptacje tego kluczyka?

i na przyszłość... pisz po polsku :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

zacytuje klasyka
dobrze się czujesz?
wojło przesiadłes się na audice i zaczynasz uczyc polskich końcówków  :P

docięty i zaprogramowany, transponder zły siedział ale i tak chyba cała płytka jest walnięta

wojoo

Cytat: auchim w 16.05.2011, 19:26

wojło przesiadłes się na audice i zaczynasz uczyc polskich końcówków  :P


srałchim, jak widać audi odchamia ;)

Cytat: auchim w 16.05.2011, 19:26


docięty i zaprogramowany, transponder zły siedział ale i tak chyba cała płytka jest walnięta


a działa alarm?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

no właśnie nie

wojoo

Cytat: auchim w 16.05.2011, 19:44
no właśnie nie

jeśli robiłeś wszystko wg opisu programowania kluczyka i nie działa to chyba jedyna opcja wymienić kluczyk na inny, ale ja jeszcze bym pokombinował... może bateria jest walnięta? albo masz dokładany alarm?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

kubek

U mnie działa już od bardzo dawna taki kluczyk, mam jedynie uwagę co do ważnej dla mnie funkcji - otwierania/zamykania szyb za pomocą pilota - ta funkcja u mnie nie działa ;/
Ma ktoś jakieś rozwiązanie? Jakiś myk trzeba wykonać czy jednak elektronika czegoś nie przekazuje?

* dla wyjaśniania - trzymając przycisk otwierania drzwi przez parę sekund stary kluczyk otwiera szyby+szyberdach, nowy NIE.