Mondeo MkIII 2,5 V6 ASB

kasuj, 02.04.2011, 18:50 « poprzedni - następny »

T

Ale o co konkretnie się boisz?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

kasuj

Żeby to cholerstwo nie odmówiło współpracy.
--
Pozdrawiam

MAG

Cytat: kasuj w 24.04.2011, 18:20
Żeby to cholerstwo nie odmówiło współpracy.
W trakcie pomiaru na hamowni ....  ???
no nie żartujmy - szczególnie że przebieg u Ciebie raczej symboliczny  :D

Jakos specjalnie nie słyszałem narzekań na te skrzynie, poza tym, że są wolne, ale to inna bajka ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Dokładnie, te skrzynie są raczej solidne. Po za tym używka kosztuje na Allegro 2-3 tys., więc nie przesadzajmy...

Bardziej bym się martwił o to, czy Ci dobrze zrobią ten pomiar z automatem, więc pojedź na sensowną hamownię, a nie na najtańszą. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

kasuj

W dniu dzisiejszym zagościło nowe radyjko - KENWOOD KDC-BT61U. Jutro pstryknę kilka fotek i wrzucę. Na chwilę obecną jestem zadowolony. Zestaw głośnomówiony skonfigurowany, usb wyprowadzone do schowka. Zaślepka z kieszonką.

Zdecydowałem nie kupować NAVI 2DIN ponieważ zostawiam czasem auto pod blokiem, pod sklepem itd więc cenię sobie szyby.
--
Pozdrawiam

wilhelm

Cytat: kasuj w 27.04.2011, 21:25
W dniu dzisiejszym zagościło nowe radyjko - KENWOOD KDC-BT61U. Jutro pstryknę kilka fotek i wrzucę. Na chwilę obecną jestem zadowolony. Zestaw głośnomówiony skonfigurowany, usb wyprowadzone do schowka. Zaślepka z kieszonką.

Zdecydowałem nie kupować NAVI 2DIN ponieważ zostawiam czasem auto pod blokiem, pod sklepem itd więc cenię sobie szyby.

co do szyb, zawsze można zrobić ciemne :)

kasuj

Tak tylko, że później z niebieskimi się trzeba użerać. Może w przyszłym aucie sobie założe, tutaj zostanę przy tym. Nie wiem audiofilem nie jestem, zawsze miałem wrażenie, że raczej słoń stanął mi na ucho ale wydaje mi się, że pomimo fabrycznych głośników i okablowania itd. z tym radyjkiem odsłuch nawet MP3jek jest dużo lepszy. Dzwięk wydaje się "czystszy".
--
Pozdrawiam

weksla

na 100% jest lepszy dzwięk nawet na zwykłych trzeszczaczach
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Moim zdaniem seryjne CD forda wcale nie są jakieś tragiczne... o ile oczywiście słucha się dość cicho i nie używa korekcji.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

kasuj

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

--
Pozdrawiam

T

Fajne, tylko mam nadzieję, że zrobisz coś z seryjnymi głośnikami... bo takie radio do seryjnych bzyczków to tak jakby lać V-power Racing do Tico... można tylko po co? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

Wygląda to ładnie :)
No tak jak Tomasz Ci mówi - teraz wygłuszenie i głośniki :)
Możesz jeszcze wrzucić zdjęcie bardziej poglądowe jak teraz konsola z tą ramką i radiem wygląda? W sensie zdjęcia z pozycji zagłówków przednich foteli :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

kasuj

OK. jutro zrobię. Co do rozbudowy audio to hmm nie wiem, NA RAZIE jestem pod kreską z finansami. Jeszcze muszę jakieś gumki letnie kupić bo na zimówkach śmigam. Ale jednostka jak to ujął sprzedawca jest rozwojowa więc może kiedyś  :)
--
Pozdrawiam

wilhelm

fajnie spasowana ramka

kasuj

Dziś zagościły nowe oponki Nokian 215/55r16 ZG2. Przy okazji obejrzałem felgi... dwie sztuki trzeba prostować :( jedna jest wykrzywiona od zewnątrz jak i wewnątrz. Eh. Już jestem umówiony na prostowanie.

Przy okazji gość zbadał jedną oponę zimową którą zachaczyłem o krawężnik, jest trochę naderwana, ponoć przeszło do pierwszej z czterech warstw. Gość powiedział, że można jeździć i nie ruszać.

Przy okazji widziałem montarz ogumienia 20" z oponą 275 na Q7  :D fajny widok 8)
--
Pozdrawiam