Jak to jest z tym Egr-em? Zaślepiać czy nie? :S

weksla, 27.05.2010, 00:11 « poprzedni - następny »

weksla

Cytat: Oktan w 26.09.2010, 22:30
jakby co telefon znasz - jak mogę to pomogę :)

super napewno będę dzwonił:)
jak możesz to podrzuć mi jakiś link z e-baya bo ja nie potrafię tego znaleźć
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: Oktan w 26.09.2010, 22:30
jakby co telefon znasz - jak mogę to pomogę :)

znajdz nam lepiej egr bypass :D albo od razu zalatw a my potem od ciebie odkupimy ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Oktan

proszę:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.link ebay
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wojoo

cos sporo ... mowiles kiedys ze koszt rzedu 100zl

« Dodane: 26.09.2010, 22:43 »

a to na pewno pasuje tez do 2.0 ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Oktan

tak pasuje - P & P

cena owszem jest dziwna - może się chłopaki chcą dorobić (dużo zamówień z Polski czy jak ?? sam nie wiem) ??
u nas nikt tego nie oferuje
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wojoo

Cytat: Oktan w 26.09.2010, 22:45
tak pasuje - P & P

cena owszem jest dziwna - może się chłopaki chcą dorobić (dużo zamówień z Polski czy jak ?? sam nie wiem) ??
u nas nikt tego nie oferuje

kurde mialem juz nie inwestowac w to auto :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Wojtek już tak niedużo ci zostało do zrobienia, że wstyd by było tej pierdółki nie kupić:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

może hurtem zamówicie ??
kilka sztuk mogłoby wyjść taniej - i przesyłka do Polski tańsza by była (licząc na łba)

bypass ma przede wszystkim większą średnicę wewn. w porównaniu z zaworem EGR !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

weksla

trzeba to sprawdzić ile by opuścił z ceny
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

takie efekty u mnie przyniosło zamontowanie:
- egr bypass,
- decat

PS.: auto miało wcześniej zrobionego chip'a !!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img18.imageshack.us/i/22tdcimod.jpg/
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Gregor

Ja wyników z hamowni niestety nie mam, ale wyraźnie da sie odczuć nie tyle przyrost mocy to szybszą reakcje turbiny. Mocy może też przybyło, ale jest to na tyle mało odczuwalne, że moze to autosugestia ;)
2.0 TDCi EGR-Bypass Decat 18" -40mm. Co dalej, zobaczymy ;)

weksla

Gregor, gdzie kupiłeś/zrobiłeś EGR bypass?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: Oktan w 26.09.2010, 22:58
może hurtem zamówicie ??
kilka sztuk mogłoby wyjść taniej - i przesyłka do Polski tańsza by była (licząc na łba)

bypass ma przede wszystkim większą średnicę wewn. w porównaniu z zaworem EGR !!

Ja bym to zamontował u siebie ale nie wiem czy spasuje. Nie wiem w jaki sposób jest sterowany EGR w 2,0      115km
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

też byłbym chętny, jakby się udało załatwić jakieś hurtowe zamówienie (niska cena):)

Fordziak