Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus i pożerająca go żywcem rdza.

eng, 11.04.2011, 21:18 « poprzedni - następny »

eng

Zobaczcie jaka masakra.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Co o tym myślicie? Czy jest aż tak źle z tymi fordami?

wojoo

mysle ze ten akurat przypadek jest w całkiem dobrej kondycji ... widziałem gorsze ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

jak sie dba tak sie ma
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 11.04.2011, 22:21
jak sie dba tak sie ma

tutaj dbanie nic nie ma do rzeczy :)

bardziej by pasowało powiedzenie ... "jakie się auta produkuje takie się ma"
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Cytat: wojoo w 11.04.2011, 22:30

bardziej by pasowało powiedzenie ... "jakie się auta produkuje takie się ma"

I znów się z Toba nie zgodze. mój ojciec ma od nowości c-maxa 2004r
i jeśli znalazłbyś w nim choćby jedno malutkie ognisko rdzy to stawiam litra.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lasko1990

Ford ogólnie ma słabą blachę zresztą wszyscy o tym dobrze wiedzą... pamiętam jeszcze z czasów prac u lakiernika to było pare zgniłków...ale to też w zależności jak kto dba facet raz mówi że jak mu się chciało to nalał wiadro wody oblał tak 4 wiadrami samochód i po myciu a jeśli ktoś woskuje zabezpiecza w jakimś stopniu itd to na pewno pociągnie dłużej...w mondeo to chyba najszybciej idą tylne nadkola, tylne drzwi od wewnętrznej strony na samym dole (a wszystko przez uszczelki które niby odpowiadają za wyciszenie a trzymają również wodę...) i chyba tylne klapy :P


wojoo

Cytat: weksla w 11.04.2011, 22:49
I znów się z Toba nie zgodze. mój ojciec ma od nowości c-maxa 2004r
i jeśli znalazłbyś w nim choćby jedno malutkie ognisko rdzy to stawiam litra.

no to albo jeszcze jej nie znalazł i gdzieś sobie cicho siedzi albo ma wielkiego farta bo nawet u mojej mamy w focusie ( produkcja koniec 2007r gdzie jest jeszcze na gwarancji) tylna klapa jest w połowie zjadana przez rdze (nie wspomnę ze ma przebieg niecałe 30 tys)

i dalej się ze mną nie zgodzisz?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Lasko1990

Jeśli chodzi o kolor to tak :P jeśli o blachę to to jest Ford :)

weksla

Cytat: wojoo w 13.04.2011, 16:32
no to albo jeszcze jej nie znalazł i gdzieś sobie cicho siedzi albo ma wielkiego farta bo nawet u mojej mamy w focusie ( produkcja koniec 2007r gdzie jest jeszcze na gwarancji) tylna klapa jest w połowie zjadana przez rdze (nie wspomnę ze ma przebieg niecałe 30 tys)

i dalej się ze mną nie zgodzisz?

tak nadal się z toba nie zgodze:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 13.04.2011, 17:43
tak nadal się z toba nie zgodze:)


to szkoda bo widziałem ze u ciebie wszystkie drzwi są w rdzy :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

zmieniasz temat????
po pierwsze mam korozje to fakt ale tylko na drzwiach od kierowcy z która walcze na bieząco i skutecznie,
po drugie rozmawiamy o samochodzie mojego ojca a tam rdzy nawet kurwa pod mikroskopem nie znajdziesz
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

jedros1

Cytat: weksla w 11.04.2011, 22:49
I znów się z Toba nie zgodze. mój ojciec ma od nowości c-maxa 2004r
i jeśli znalazłbyś w nim choćby jedno malutkie ognisko rdzy to stawiam litra.

Weksla ja mam też swoje Mondeo z 20. I . 2004 i za cholerę rdzy nie znajdziesz  :o :stupid: :stupid:

I co ty na to ????

weksla

O proszę kolejny przykład i co ty na to Wojoo??
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 14.04.2011, 15:26
O proszę kolejny przykład i co ty na to Wojoo??

a ja na to , ze jak jedros pokaze mi swoje mondeo to znajde :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 14.04.2011, 18:18
a ja na to , ze jak jedros pokaze mi swoje mondeo to znajde :)
Niestety jest to bardzo prawdopodobne... rdza prawie zawsze jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club