Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Pierwszy spot

eng, 30.05.2010, 15:58 « poprzedni - następny »

eng

Hehe no i jesteśmy po spocie i po kilku ćwiarach hehehe :P Niech się dieslowcy wypowiedzą w końcu najwięcej jeździli :D

GaBB

No to mogę tutaj cos napisac po spocie :)
Co do ćwiartek...co do mojego i Slawkowego diesla...wychodzi, ze i tak kierowca jest najważniejszy :)
-Sławka dwa razy objechałem bardzo...Ale jak Heko wsiadł do Sławkowego to już tak kolorowo nie bylo, różnice niewielkie...
-Z Kleberem...raz dostałem sromotnie :) Drugi oba kombiaki szły równo...Żaden odpuścić nie chciał :) Droga nam się kończyła a obaj 160-170 na budziku...
-Z Engiem jechałem raz i dostałem po dupie...Drugi raz jechać nie chciał :P

-Boro generalnie objechał wszystko co sie ruszało :P Raz tylko w miarę równo z Kleberem.

Zabawa była przednia, trochę adrenaliny i te sprawy :)

Wniosek jest prosty co było widać...start jest najważniejszy. Zadne auto nie mogło nawiązać walki z innym po spalonym starcie.
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

Panowie, majac takie wykresy jak wy (GaBB i Sławek) i zwykła V was objezdza to niestety ale ta hamownia jest cos nie teges ... albo slabi z was rajdowcy :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

V-ka enga to praktycznie ST200, z istotnych rzeczy tylko wałków mu brakuje...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

Ja bym stawiał na kierowców :) Ja na przykład jeszcze dieslem ruszac efektywnie nie potrafię. Jak się nauczę to wróci się do tematu :)

Ale fakt, że obie v'ki dłubane...Kleber ma opanowaną do perfekcji sztukę startu więc i tak się cieszę, że udało mi się mu dorównać...
-----
Pozdrawiam,
Marcin

eng

Uratowany honor V-ki  ::)

T

Cytat: eng w 30.05.2010, 17:51
Uratowany honor V-ki  ::)
Bo te konie dieslowe to jakieś takie inne... ;)  ;D  :evil:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

Spoko luzik Darku :P Sie kierowca podszkoli, projekt modów się dokończy i v'ki polegną :P Taie założenie. Ale dzis czapki z głów :)
Ale jak pisałem - jak na swoje obycie z dieslami to ciesze sie z wyników :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

Cytat: GaBB w 30.05.2010, 17:57

Ale jak pisałem - jak na swoje obycie z dieslami to ciesze sie z wyników :)
;)

pewnie znowu ciągnąłeś go do odcięcia
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Wyjątkowo nie do samego odcięcia :)
Się diesli ucze powoli :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

T

Cytat: GaBB w 30.05.2010, 18:42
Wyjątkowo nie do samego odcięcia :)
Może dlatego przegrałeś? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

Ja jednak przegrane zrzucam na to organiczne połączenie kierownicy z gazem i sprzęgłem :)
To zawsze najsłabsze ogniwo. A 4200-4300 obrotów to też dużo na zmianę biegu ale za to po zmianie akurat obroty na wyższym biegu sa w okolicach max. momentu :) Przynajmniej w teorii...
-----
Pozdrawiam,
Marcin

weksla

30.05.2010, 18:55 #12 Ostatnia edycja: 30.05.2010, 23:51 by weksla
Wojoo akurat hamownia jest ok:)

no niestety ruszanie efektywne dieslem jest trudne, mi dziś nie poszło, gabb mnie objechał bardzo, natomiast jak heko wsiadł do mojego mondasa to już objechał gabba, więc wszystko to kwestia startu, różnice w mocy sa tak małe, że jak się spieprzy start to już nie ma szans na dojście.

Tu jest filmik (niestety z komórki) kleber vs. gabb
http://img401.imageshack.us/img401/694/wideo0028.mp4
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 30.05.2010, 18:55
no niestety ruszanie efektywne dieslem jest trudne
A co jest w dieslu takiego, że nim się trudniej rusza? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

co ty za filmik wrzuciles ? tam nawet po polsku nie mowia :D ... co to w ogole za jezyk -:P?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl