Ramka/panel zegarka w chromie (Titanium/ST220) do Mondeo MKIII 2006r.

Snajper, 31.05.2010, 13:41 « poprzedni - następny »

Snajper

Witam!  ;)
Mam do sprzedania ramkę/ panel zegarka w chromie z wersji Titanium/ST220 z roku 2006. Ramka w stanie idealnym, jak nówka, wszystkie zaczepy. Nie pasuję niestety pod DENSO.  ;D
Cena,hmmm.... zwykłe chodzą po 100-140zł, więc myślę, że 150zł.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


MAG

Cytat: Snajper w 31.05.2010, 13:41
Witam!  ;)
Mam do sprzedania ramkę/ panel zegarka w chromie z wersji Titanium/ST220 z roku 2006. Ramka w stanie idealnym, jak nówka, wszystkie zaczepy. Nie pasuję niestety pod DENSO.  ;D
Cena,hmmm.... zwykłe chodzą po 100-140zł, więc myślę, że 150zł.

...
Dzisiaj na aledrogo znalazłem ramkę razem z klawiszami i zegarem z ST220 '06 za 100zł ....
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wojoo

znalazlem na MKP dokladnie to samo ogloszenie tylko wystawione przez eng ... moze sie zdecydujcie kto to sprzedaje ?

« Dodane: 01 Czerwiec 2010, 16:17:01 »

Cytat: Snajper w 31.05.2010, 13:41

Cena,hmmm.... zwykłe chodzą po 100-140zł, więc myślę, że 150zł.
ehh typowo polskie podejscie ...

sorry za OT
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Snajper

Nie bardzo rozumiem w czym widzicie problem. Nie zmuszam nikogo do kupna...
Cytatehh typowo polskie podejscie ...
Możesz wyjaśnić gdzie jest problem??

Tak, ENG wystawił mi na Mondeo Klub Polska, ponieważ nie mogłem w dziele sprzedam rozpocząć nowego tematu - to też jest jakiś problem?

wojoo

zaden problem, tylko pytam bo troche to dziwne bylo :) 2 rozne fora dokladnie to samo ogloszenie i opis i 2 rozne osoby wystawiaja...

nigdzie nie ma problemu ... twoje, ty sprzedajesz ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Cytat: MAG w 01.06.2010, 12:44
Cytat: Snajper w 31.05.2010, 13:41
Witam!  ;)
Mam do sprzedania ramkę/ panel zegarka w chromie z wersji Titanium/ST220 z roku 2006. Ramka w stanie idealnym, jak nówka, wszystkie zaczepy. Nie pasuję niestety pod DENSO.  ;D
Cena,hmmm.... zwykłe chodzą po 100-140zł, więc myślę, że 150zł.

...
Dzisiaj na aledrogo znalazłem ramkę razem z klawiszami i zegarem z ST220 '06 za 100zł ....

Pokaż mi to ogłoszenie MAG jeżeli to nie problem. Często srebrny srebrnemu nie równy ;)

weksla

Chce 150 to sprzedaje za 150 proste heheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Cytat: weksla w 01.06.2010, 22:32
Chce 150 to sprzedaje za 150 proste heheh
Wiesz, jak dla mnie nawet i za 300 niech sprzeda, ja potrzeby kupić nie mam, a skomentowałem, bo akurat pare minut wcześniej grzebałem na aledrogo i rzeczywiście wiekszość była w cenie przynajmniej 150zł (za ramkę z zegarkiem), ale jedna akurat za rów Nmkie 100zł.

Eng - ta aukcja wyskoczyła jak szukałem frazy "Mondeo ST220" w elementach wyposażenia wnetrza
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

Wiem i rozumiem to jednak coś chciałbym pokazać.

Czasami to co widzimy na fotkach nie jest tym co nam się wydaje. Często piszą, że plastyki są z wersji Tytanium lub z ST 220 po ostatnim lifcie. Tak jak gość tutaj. Pisze, że widoczna tu ramka jest "tytanowa" a nie jest. Chrom który sprzedaje Michał to rzeczywiście ramka z najwyższej wersji mondeo, a ta na zdjęciu mimo iż bardzo podobna (na zdjęciu) w rzeczywistości okazuje się szczotkowanym aluminium, które niestety, ale wygląda dużo gorzej.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Ps. nie chodzi teraz o samą ramkę tylko o wersje.

auchim

sorry ale wydaje mi sie ze to trochę mija się z ideą forum skoro wystawiający daję świadomie taką cenę skoro wie i jeszcze to piszę że chodzą taniej
i tutaj sie zgodzę z wojoo że to typowe podejście, tylko ja bym to nazwał zdecydowanie inaczej niż polskie

T

A ja trochę nie rozumiem o czym ta dyskusja... Każdy wystawia za ile chce, jak będzie za drogo to po prostu nie sprzeda. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

to weź w takim razie załóż może dział oddam/zamienię bo jak to ma tak tu wyglądać to wolę nie wchodzić

T

Cytat: auchim w 03.07.2010, 03:27
to weź w takim razie załóż może dział oddam/zamienię bo jak to ma tak tu wyglądać to wolę nie wchodzić
Hm... mógłbyś jaśniej? ;)

A co do tej ramki to sprzedający napisał, że ZWYKŁE chodzą taniej, a ta jest w bardzo rzadkiej wersji -- z połyskiem. Fakt, że napisał to niezbyt jasno i stąd pewnie całe nieporozumienie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Snajper

Cytatto weź w takim razie załóż może dział oddam/zamienię bo jak to ma tak tu wyglądać to wolę nie wchodzić
Człowieku, nikt Cię nie zmusza, chcesz to wchodź, nie to nie....nie kupujesz po co ta dyskusja?
Odrobina czytania ze zrozumieniem też, nie zaszkodzi. Jest napisane wyraźnie i po polsku, a raczej z polskim podejściem jak to określiłeś - inne, zwykłe ramki chodzą taniej.
Ramka dalej do sprzedania.

wilhelm

podoba mi się ta ramka, wiecie może jak jest z dostępnością tej naokoło gałki biegów?