Kupię Mondeo MkIII Pb.

mad, 15.05.2011, 11:14 « poprzedni - następny »

mad

Jak w temacie kupię mondeo MkIII po pierwszym liftingu 2003 w górę tylko Pb najchętniej 2,0 , V6, eStek.
1,8 również wchodzi w grę jak trafi się mega wypasione  8)


Diesle odpadają.


Pisać tutaj lub na PW.

mad

Do śmietnika... było minęło....

Polarny

A z jakim efektem minęło?

mad

Bardzo dobrym eSTe kupione :))

Cinkciarz

Pochwal się furką. fotki mile widziane
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

NeroN

Wlasnie. Ciekaw jestem ktore to ? :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

MAG

Cytat: NeroN w 13.06.2011, 21:46
Wlasnie. Ciekaw jestem ktore to ? :)
Czarna habeta z Gdańska od kolesia z MKP/FCP (Krzysiek_M) o której pisałem już na forum



sorki mad
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

NeroN

Byłem, oglądałem...  ale niezdecydowałem się... :P

Drzwi... błotniki tylne... Piach wśrodku...

Za ile wyrwałeś ? Bo bez gadania nawet o cenie koleś zaczął o 27 wspominać... :)

FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

mad

Cytat: MAG w 14.06.2011, 11:56
Czarna habeta z Gdańska od kolesia z MKP/FCP (Krzysiek_M) o której pisałem już na forum



sorki mad

Teraz wyskakujesz przed orkiestrę jak już znalazłeś naiwniaka  :D

Nie to nie jest ten egzemplarz  :evil:

« Dodane: 14.06.2011, 20:55 »

Cytat: NeroN w 14.06.2011, 13:57Drzwi... błotniki tylne... Piach wśrodku...
Wiesz piach można wyczyścić a niektórzy sprzedają samochody z takimi felerami że głowa boli mówię wizualnymi a zachwalają na forum tym czy innym ze swoimi poplecznikami że hej :)) dopiero jak pojedziesz przez pół Polski i zobaczysz to szczęka opada min szyba przednia pęknięta, malowane u zdzicha w garażu , szyby z innego rocznika itp.....

« Dodane: 14.06.2011, 20:55 »

NeroN a co ciekawego kupiłeś ??

NeroN

Szyby można z używki w jednym roku kupić ;)

Mnie się błotnik lewy tył niepodobał, jak wwsadzisz łape koło lampy od spodu na zgrzewie to zaczyna rdzewieć poszycie błotnika, na łączeniu błotnika z dachem na słupku pęka szpachla, drzwi prawy tył - co to W OGÓLE jest...

Jeszcze coś tam było.

Też miało być idealne jak z nim gadałem ;)

Ale przyznaję że w GD była jedna z najlepszych sztuk technicznie jakie oglądałem - mnie jakoś nieprzypasowała - może przez kolor ;)

Za ile wyrwałeś ? I która to sztuka ? Bo jeśli czarna z Gwarancją Forda, wysoki koleś to własnie ta sztuka.

Ja kupiłem to:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,560.0.html
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

MAG

Cytat: mad w 14.06.2011, 20:50
Nie to nie jest ten egzemplarz 
skoro tak twierdzisz ...
ja tam swoje wiem ...

Cytat: mad w 14.06.2011, 20:50
a niektórzy sprzedają samochody z takimi felerami że głowa boli mówię wizualnymi a zachwalają na forum tym czy innym ze swoimi poplecznikami ...

Co do oceny mojego auta - twierdzisz, że znalazłem naiwniaka?
Być może po prostu ta osoba miała bardziej zdrowe (albo bardziej wyluzowane) podejście do auta.

Jemu nie przeszkadzał uszkodzony lakier na zderzaku (po twojej relacji spodziewałem się że cały zderzak jest tam rozwalony, a tak wcale nie było), rysa na drzwiach i mała wgniotka na drugich.

Pęknięta szyba!!! Strasznie to brzmi dopóki się tego nie zobaczy - ja zupełnie o tym zapomniałem, bo uszkodzenie jest tak małe i w miejscu tak niewidocznym, że nie przeszkodziło również w przejściu rejestracyjnego przeglądu technicznego, bo takowy kupujący sobie zażyczył zrobic przed decyzją o zakupie.

Aaaaa, no tak, tobie przeszkadzało jeszcze, że jedna szyba (tylna prawa bagażnika) jest z listopada 2003, jedna z lutego 2004, a reszta z marca. No i szyby reflektorów były podobno matowe (pisze podobno, bo jak zostawiałem auto w Polsce, to były OK, może nie w super, ale w normalnym stanie)

Co do malowania przez Zdzicha w garazu - znam warsztat gdzie było malowane z tyłu i chociaz załatwiała to moja siostra, to widziałem kilkanascie aut tam robionych i jakoś zadne (oczywiście w mojej ocenie - Ty masz prawo do swojej) nie wyglądało tak, aby można było je okreslić mianem jakiego uzyłeś ...

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

mad

Ja już z Tobą rozmawiałem via PW iż nie chcę rozmawiać na temat teraz już ex Twojego samochodu do którego musiałem zrobić 800km i miał być taki super xtra ach och- może był od strony technicznej ale wizualnie jakaś totalna masakra i nie piszę tu o brudzie czy piasku jak pisał NeroN ale o rzeczach o których nie informowałeś potencjalnego kupca min. pęknięta szyba - normalnego przeglądu to to nie przejdzie ;) inne roczniki szyb, przerysowane na całej długości drzwi kierowcy (ciekawe dlaczego na fotach które od Ciebie dostałem były otwarte ;) ) i inne historyjki...
Widziałem co widziałem jechałem go kupić na 99,999% .. nie chcę na ten temat rozmawiać.
Zresztą teraz Ty nie zawracaj teraz  moich 4 liter (tak określiłeś moje zachowanie na 4 forach).
Siedziałeś cicho do momentu sprzedaży Twojego eleganckiego samochodu z super pokrzywionymi przez temperaturę tylnymi światłami o których dopiero dopisałeś w ogłoszeniu po moim PW do Ciebie ;)

... nie pisz już do mnie o Twoim samochodzie- ex samochodzie

..nie jesteś z urzędu skarbowego czy innego ABW ani tym bardziej moim adwokatem więc nie pisz co kupiłem ;)

Żegnam ozięble ..

vtec

Cytat: mad w 15.06.2011, 16:54
Siedziałeś cicho do momentu sprzedaży Twojego eleganckiego samochodu z super pokrzywionymi przez temperaturę tylnymi światłami o których dopiero dopisałeś w ogłoszeniu po moim PW do Ciebie ;)
przecież o lampach każdy wiedział, wystarczy użyć wyszukiwarki na którymkolwiek z 4-ech forów :D
co do reszty nie wypowiadam sie, MAG-u na kanciarza i cwaniaka nie wyglada  ;), samochod tez nie był jakos super, mega drogi ...

weksla

mad vs. mag:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

No dobra, podliczmy te straszne defekty w byłym aucie MAG-a:

- Lampy 200 zł
- Rysa na drzwiach 300 zł
- Polerowanie reflektorów 100 zł
- Przednia szyba 500 zł

Razem jakieś 1000-1500 zł na usunięcie wszelkich defektów wizualnych (o ile ktoś uznałby to za niezbędne). No prawdziwy dramat, biorąc pod uwagę, że to auto ma bodaj 7 lat, a mechanicznie było bez zarzutu.

Zresztą MAG wciąż pisał o różnych drobnych wadach auta, wręcz do przesady. Może o czymś zapomniał, może coś uznał za nieistotne, ale moim skromnym zdaniem, cała ta lista to drobiazgi, normalne w kilkuletnim aucie które nie było odpicowane do sprzedaży.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club