Kupię Mondeo MkIII Pb.

mad, 15.05.2011, 11:14 « poprzedni - następny »

mad

Malowanie zderzaków plus klapy (wiedziałem iż odcień się różni ) jak chcesz doprowadzić do normalnego wyglądu plus malowanie tylnego prawego błotnika który po zimowej szkodzie wygląda jak przez okno w moich regionach 4 elementy razy 500 złociszy ;).. gdzie kupisz szybę przednią grzaną do polifta za 500? Używanej się nie pakuje bo powstają naprężenia i strzeli prędzej czy później.


Nie będę z Wami walczył na forum, sami wiecie jak wyglądał bo się znacie ;)

To jest  mój ostatni post na temat tamtego samochodu.

MAG

Cytat: mad w 15.06.2011, 16:54
1    pęknięta szyba - normalnego przeglądu to to nie przejdzie ;)
2    inne roczniki szyb,
3    przerysowane na całej długości drzwi kierowcy (ciekawe dlaczego na fotach które od Ciebie dostałem były otwarte ;) ) i inne historyjki...
4     Widziałem co widziałem jechałem go kupić na 99,999% ..  
5     Zresztą teraz Ty nie zawracaj teraz  moich 4 liter (tak określiłeś moje zachowanie na 4 forach).
6     Siedziałeś cicho do momentu sprzedaży Twojego eleganckiego samochodu z super pokrzywionymi przez temperaturę tylnymi światłami o których dopiero dopisałeś w ogłoszeniu po moim PW do Ciebie ;)

Ad.1.  czyli kupujacy, który razem z moja siostrą pojechał zrobic przegląd, zapłacił diagnoscie, żeby auto przeszło ten przegląd techniczy, który decydował, czy kupi auto czy nie, hmmm ... ciekawe ...
Ad.2.  o ile watpliwości rzeczywiście może budzić szyba tylna bagaznika (listopad 2003), to określanie mianem "różnych roczników szyb" gdy jedna szyba ma date produkcji z marca a pozostałe z lutego jest (oczywiście moim zdaniem) lekkim naduzyciem - mój obecny S-Max ma mniej więcej połowe szyb ze stycznia 2007, a drugą połowę z grudnia 2006
Ad.3.    nic o tej rysie nie wiedziałem - jak ostatni raz widziałem auto, nie było jej
Ad.4.    nie kupiłeś bo Ci sie nie spodobał, taka twoja decyzja i ja jej w żadnym mierze komentować nie mam zamiaru, ale ...
Ad.5.    ... pisałem o zawracaniu czterech liter przez chetnego na moje auto, z którym przez dwa tygodnie korespondowałem wysyłając mu tyle informacji i zdjęć robionych specjalnie ile mogłem i nigdzie na żadnym z trzech for (FCP, MKP i tutaj) nie dałem nawet najmniejszej wzmianki że chodziło o kogos z forum.
A czemu napisałem o tym zawracaniu dupy?
Bo moja siostra w dniu w którym miałeś się zjawić dostała od Ciebie tylko sms'a że nie przyjedziesz i ze sprawa nieaktualna, to co miałem mysleć, hę?
Skąd niby miałem wiedzieć, że byłes o 7-mej rano, obejrzałeś auto z zewnatrz na podwórku i pojechałeś dalej?
Gdybys napisał że widziałes auto i uważasz je za złoma to bym nawet słowem nie wspomniał o zawracaniu dupy, bo masz prawo do swojej oceny, tak ja ja do swojej.

Dla mnie te mankamenty, które wymieniłeś nie byłyby podstawą do rezygnacji z auta, ale próby zbicia z ceny - Ty uwazałeś inaczej i takie Twoje prawo jako kupującego

Tak jeszcze gwoli ścisłości co do szyby - te uszkodzenie ma jakieś 5-8centymetrów długosci i jest to peknięcie zamkniete, czyli zaczyna się od dolnego brzegu szyby mniej wiecej w połowie wycieraczki pasażera i idzie półkolem znowu do krawedzi szyzby, prawie cały czas po zaczernionej czesci szyby.
Ze środka auta nie sposób te uszkodzenie zobaczyć - z zewnątrz też nie jest jakos specjalnie widoczne, dopóki się dokładnie nie przyjrzeć.
Kupiłem auto juz z tym uszkodzeniem i przeszedłem w szwecji dwa przeglądy techniczne i na żadnym nawet nie zwrócono mi uwagi na ten szczegół, dlatego najzwyczajniej w swiecie zapomniałem o tym.

Ad.6. Z czym siedziałem cicho, bo nie bardzo kapuję?

Co do tylnych lamp, to "chwaliłem" się nimi na forum zaraz po tym jak dokonałem tej "sztuki modyfikacji" - wystarczy tak jak Vtek wspomniał, przeczytać wątek o moim byłym ST
Zresztą z lampek śmiałem się zawsze na zlocie i spotach, na których byłem ...

W ogłoszeniu napisałem o lampach faktycznie po twoim PW, ale z mysla o tych, co chyba podobnie niedokładnie czytali mój wątek
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

jedros1

Koledzy do czego WY dążycie tymi przepychankami????