Fiesta ST. Simota czy K&N?

pr3c3l, 04.12.2011, 06:05 « poprzedni - następny »

pr3c3l

Witam, jako, że zbliżają się święta to muszę kupić jakiś prezent mojej Fieście. Jest to Fiesta ST150 2.0 z 2007r. Mam 2 warianty:

1) Dolot Simoty w Carbonowej puszce
2) Dolot K&N bez puszki, wtedy pociągnąłbym rurę od zderzaka do filtra.

Może ktoś z Was miał okazję uzywać tego czy tego i może się wypowiedzieć.

NeroN

Wkładka K&N w seryjną puchę.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Cytat: pr3c3l w 04.12.2011, 06:051) Dolot Simoty w Carbonowej puszce
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Ten? Zastosowany airbox wygląda dziwnie podobnie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.do tych, więc za co płaci się te dodatkowe prawie 300 zł? ;)

Cytat: pr3c3l w 04.12.2011, 06:052) Dolot K&N bez puszki, wtedy pociągnąłbym rurę od zderzaka do filtra.
Masz na myśli kompletny zestaw 57i, czy chcesz kupić sam filtr K&N i resztę jakoś samemu wykombinować?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

maciekst

witam! zdecydowanie najlepiej jest zalozyc dolot w puszce np.Simoty + dopprowadzic zimne powietrze z zderzaka/orginalny filtr z obudowami zdemontowac/- tak mam u siebie i jest super

NeroN

to jest NA, ja bym tak nie kobinował z dolotem.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Mustang

Ja u siebie mam wkładkę K&N i chyba już przy tym zostanę.
Wcześniej miałem jeszcze stożek K&N ale bez profi dolotu to strata czasu i mocy.

T

Cytat: maciekst w 17.11.2012, 09:34zdecydowanie najlepiej jest zalozyc dolot w puszce np.Simoty
Te puszki Simoty są raczej kiepskie, w wielu autach wynik z hamowni jest z nimi gorszy niż na seryjnym airboksie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club