"Troszkę inny" ST220 - na sprzedaż

andro998, 25.05.2011, 17:33 « poprzedni - następny »

andro998

25.05.2011, 17:33 Ostatnia edycja: 28.05.2011, 16:18 by andro998
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/show?id=C19155157

Witam, mam okazję jedną na milion kupić auto o którym od dawna marzę, a jedynie sprzedając eSTeka mogę ją zrealizować  ;( .
Przebieg w tej chwili 180000 bez żadnych ściem, rocznik auta 2004.
Ogłoszenie piszę tak na szybko, będę uzupełniał, jeśli będzie potrzeba.
W ostatnim czasie zrobione nowe sprzęgło, nowe hamulce przód (Zaciski ST225, tarcze, klocki), tył nowe tarcze brembo i klocki ferodo, wymieniony olej na nowy, nowy płyn hamulcowy - wszystko zrobione w ciągu ostatnich paru tygodni dosłownie. Zderzak przedni jest kupiony nowy. Mam 3 komplety felg, 16" ori ford, 18" ori ST220, 18" OZ Ultraleggera
Ceny nie jestem NA RAZIE w stanie sensownie określić. Są dwie opcje, albo do wzięcia prawie seryjny albo tak jak jest. Mogę zdjąć wszystkie graty i zjechać sporo cenę. Czekam na propozycję. Zainteresowanym prześle więcej informacji/zdjęć na ich prośbę.
Nie wciskam kitów, pokaże dokładnie wszystkie jego wady.

Tutaj więcej:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,1893.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/32997-Inny-ST220-)-Nowy-wydech-już-założony-film
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79465

Mail do mnie, w razie gdyby PW się zapchało: andro998@o2.pl


Żeby było zgodnie z regulaminem, auto + wszystko co do niego mam 40 000zł do DUŻEJ NEGOCJACJI !!!! Nie mniej jak 30 000zł

PS: Wklejam bardziej konkretną treść ogłoszenia jakie zamieszczam w różnych miejscach.

"Ford Mondeo ST220, kolor performance blue z przebiegiem 180 tyś km z 2004 roku

-silnik DURATEC ST 3.0
-skrzynia 6 bieg MMT6
-usportowione zawieszenie
-światła xenonowe z automatycznym włącznikiem
-automatyczna klimatyzacja
-radio Sony 6CD + bogaty zestaw głośników Lanzar
-sterowanie radiem z kierownicy
-wykończona skórą kierownica i gałka zmiany biegów
-skórzana tapicerka - biała
-podgrzewane i elektrycznie regulowane (8 kierunków) fotele RECARO z regulacją temp.
-system ESP
-podgrzewana przednia szyba
-elektrycznie regulowane lusterko wsteczne
-czujniki deszczu
-czujniki parkowania
-podłokietnik ze schowkiem
-poduszki boczne, kierowcy i wszystkich pasażerów
-felgi 18" wzór ST220
-elektryczne szyby przód i tył
-elektrycznie składane lusterka z podgrzewaniem i ośw. podłoża
-podgrzewane dysze spryskiwaczy
-soczewkowe światła przeciwmgielne
-spryskiwacze reflektorów
-automatyczna regulacja reflektorów
-koło zapasowe
-przyciemnione szyby
-owiewki szyb
-komplet materiałowych dywaników + gumowe dywaniki na zimę
-koła zimowe 16"

W ciągu ostatnich kilkuset km zmienione:
-Olej + filtr
-Hamulce przód (nowe zaciski, nowe klocki, nowe tarcze)
-Hamulce tył (nowe tarcze brembo, nowe klocki ferodo, odmalowane zaciski)
-Płyn hamulcowy
-Nowe sprzęgło i wysprzęglik (ok 5 tyś*km temu)

Dodatkowo:
-18" felgi OZ Racing Ultraleggera (Bardzo mocne i lekkie, w sam raz na polskie drogi)
-Wydech Milltek Sport (Nie głośny, poprawiający delikatnie brzmienie silnika V6)
-Przewody hamulcowe w oplocie ze stali nierdzewnej GOODRIDGE
-Płyn hamulcowy ferodo o wysokiej temp wrzenia
-Większe hamulce z przodu z Forda Focusa ST225 (Zapewniają o wiele lepsze hamowanie w stosunku do seryjnych które są bardzo słabe)
-Zewnętrzne oświetlenie wymienione na białe LED
-Drobnostki o których już dokładnie nie pamiętam

Cena za samochód, wszystkie wymienione wyżej elementy plus wszystko to co zostało po wymianach w cenie 40 000zł
Możliwe przywrócenie do stanu seryjnego i znaczna redukcja ceny. Nawet do 30 000zł
Wszystko do indywidualnego ustalenia i negocjacji!

Auto zadbane, czyste, delikatnie traktowane o czym świadczy chociażby wymiana sprzęgła dopiero po 175 tyś do potwierdzenia w serwisie Forda. 80% jego przebiegu to jazdy w trasie. Nigdy nie oszczędzałem na jego eksploatacji, jeżdżone zawsze na dobrym oleju Mobil1 i paliwie Verva 98 oraz serwisowane pod moim okiem.
Na wszystko posiadam faktury. Decyzja o sprzedaży jest nagła podyktowana ogromną okazją kupienia innego auta o którym od dawna marzę, jeśli nie uda mi się*w najbliższym czasie realizacja tej okazji, auto zostanie ze mną. Sprzedaję w mojej ocenie za małe pieniądze. Jestem gotowy na spore negocjacje ze względu na to że nie mam zbyt dużo czasu na zakup wspomnianego wyżej samochodu.
Ciężko było mi podjąć decyzję o sprzedaży, niestety nie dam rady utrzymać dwóch aut naraz.
Auto nie jest idealne, posiada kosmetyczne wady które są do zrobienia takie jak np przedni zderzak uszkodzony przez potrącenie psa. (Posiadam już oryginalny nowy do wymiany). Niczego nie będę ukrywać, zainteresowanym pokaże*każdą najmniejszą ryskę na tym samochodzie. Wiem że nie jest to samochód dla byle kogo, to wyjątkowa wersja i kupującemu bardzo zależy na jej dobrym stanie. Pamiętam jak ciężko było mi znaleść zadbany egzemplarz z dobrych rąk. Kupiłem go z przebiegiem 110 tyś za 55 000zł a wpakowałem nawet nie wiem ile... na pewno sporo. Wiem że cena jaką proponuję nie jest mała w porównaniu do innych ofert choć i tak mam poczucie że tracę bardzo wiele. Wtedy też było dużo tańszych ST220, od dziwnych osób z dziwnie małymi przebiegami...
Tak samo planuję*teraz kupić auto o kilkanaście tysięcy więcej niż reszta, nie bez powodu...

Zainteresowanych proszę o kontakt. Na pewno się dogadamy i ustalimy odpowiednią cenę.
Mogę sprzedać auto w seryjnej konfiguracji i odłożyć dla kupującego wszystkie części aby mógł je dokupić później w odpowiednim dla siebie momencie.

Tematy o autku:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,1893.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...-założony-film
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79465

PS. Mogłem o czymś*zapomnieć, piszę to wszystko na szybko. Jeśli chcesz się coś więcej dowiedzieć lub dostać zdjęcia jakiegoś*konkretnego elementu proszę o wiadomość.

Pozdrawiam!"
Był ST220 jest S14A :)

wojoo

Musisz podać cene -> Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Regulamin giełdy, inaczej temat wyląduje w koszu
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Auto bardzo fajne, szczególnie z tymi modyfikacjami. Jeśli ktoś szuka ST220, to na pewno warto obejrzeć! Jednak tak jak mówi wojoo dając ogłoszenie musisz podać wyjściową cenę.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

A cóż to za auto o którym tak marzysz? Pewnie jakieś Audi ;)? Estek bardzo fajny.

T

Cytat: eng w 25.05.2011, 21:28
A cóż to za auto o którym tak marzysz? Pewnie jakieś Audi ;)?
Strzelam, że to z podpisu...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

Dokładnie z podpisu. Nissan Silvia S14A, 300KM&400NM, w idealnym stanie. Jedna z 11 sztuk sprzedanych przez cały okres produkcji w Polsce. Modlę się żeby mi jej nikt nie sprzątnął.
Był ST220 jest S14A :)

eng

Podpisu po prostu nie widziałem tyle i aż tyle. A powiedz andro o ile to nie tajemnica ile takie cacko kosztuje?

andro998

A to różnie. 90% jest już nieźle zajeżdżone, cofnięte liczniki i inne myki.
Ta sztuka którą chce brać 37 tyś, a parę mieś temu za 45 tyś stała. Właściciel mega zainwestował w to auto, jest odrestaurowane pięknie. Jak na 11-sto letniego nissana to jest śliczne.
Zupełnie inna bajka niż eSTek. Stare proste auto, nie taki bajer jak ST220. Auto się nadaje na max 2 osoby, co prawda z tyłu są kanapy ale ja wątpię że tam się zmieści ktoś większy od 6 letniego dziecka :D
Ja zazwyczaj jeżdżę sam, więc mi wystarczy. Auto jest hardcorowe, szpera seryjnie z tyłu. W zimę będzie ostro. Wyjazd w góry odpada :D Będzie mi brakować tego ESP, eSTek tak się pięknie sunie po śniegu na 225 kapciach ;(
Był ST220 jest S14A :)

T

Co on takiego ma, że tyle kosztuje? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

Duszę ;) Nie ma nic i to jest w nim piękne. Tak jak napisałem prosty stary japoniec.
Był ST220 jest S14A :)

eng

W takim razie to musi być miłość do marki. Żeby piękne ST zamieniać na starego Nissana :D

T

Andro, wiem co to za auto, ale te roczniki chodzą zwykle dużo taniej. Ciekawi mnie to "doinwestowanie". ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

ST220 też chodziły taniej jak kupowaliśmy, ten kosztował 55 tyś a było dużo sporo tańszych. Za dobry stan się płaci. Jak ktoś woli kupić furę taniej i potem się z nią bujać to tak robi. Dla mnie to ma sens jedynie jak się planuje pełną przebudowę.

Doinwestowanie:
- remont pasa tylnego (usunięce wszelkich oznak korozji + zabezpieczenie)
- usunięcie korozji z nadkoli, wnęk i progów
- natryśniecie solidnej warstwy ochronnej na w.w. elementy oraz całe podwozie
- płukanie i zabezpieczenie wszelkich profili zamkniętych
- naprawa uszkodzonej warstwy ocynku na klapie przedniej w skutek uderzających kamieni
- usunięcie korozji oraz zabezpieczenie pasa przedniego i wewnętrznej strony klapy przedniej
- dodatkowe zabezpieczenie kielichów od strony zewnętrznej
- położenie nowego lakieru z powłoką ochronną na całym samochodzie

Wyposażenie dodatkowe:

Silnik i skrzynia:

- fmic z dolotami
- blow off HKS SSQV
- induction box Apexi z filtrem powietrza Apexi
- pompa paliwa Walbro 255lph
- wtryski Nismo 550
- H-Dev UK ROM-tuned Ecu Stage 2
- boost controller Greddy TypeS
- wewnętrzny wastegate HKS
- poduszki silnika i skrzyni Nismo

Układ wydechowy:

- catback Megan Racing 3"
- downpipe 3"

Zawieszenie:

- Nismo S-tune G-Attack
- mocowania ramy pomocniczej (tzw. sanek) Nismo
- gumki maglownicy Nismo
- poliuretan na drążkach skrętnych

Koła:

5Zigen FN01R-C (złoty repaint)
Przód: 17"x 8" +25
Tył: 17"x 9" +35

Opony:
Przód: Falken FK452 225/45
Tył: Falken FK452 245/40

Hamulce:

Przód: tarcze Black Diamond + klocki Project Mu NS
Tył: seria

Styl:

- flokowana konsola środkowa i słupki ze wskaźnikami
(EGT i Boost Greddy, ciś. i temp. oleju Autometer)
- gałka Nismo
- fotele Recaro z EvoVIII na szynach Bride
- emblematy Silvia
- hid 6000k

Moc 300KM i 400Nm
Był ST220 jest S14A :)

T

Nie powiem, wygląda ciekawie, ładnie tym pewnie można polatać (bokiem) po torze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

Byłem dziś w Fordzie żeby mi po VINie podali co tam siedzi w tym autku bo już nie pamiętam wszystkiego. Dostałem wydruk. Jednak niektórych pozycji nie rozszyfrowałem. No ale już bardziej konkretne ogłoszenie udało mi się stworzyć. Wkleiłem je w pierwszym poście.
Był ST220 jest S14A :)