[UWAGA] gdyby ktoś chciał wpsikać WD-40 gdzieś do silnika to polecam przeczytać

wilhelm, 21.06.2011, 01:16 « poprzedni - następny »

wilhelm

potraktujcie to jako przestrogę  ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=44303

T

Szkoda, że tam nie nasikał. Jak można wlać 150 ml WD40 do dolotu? I po co? Przecież to się nawet do czyszczenia dolotu nie nadaje, bo ma właściwości smarne i nawet jeśli w pierwszej chwili przeczyści, to potem będzie się do tego kleił brud.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

:D:D:D

Gdyby to było forum Mazdy... Forda ;) Nawet BMW bym się zdziwił...

Ale VW mnie nie dziwi :D
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Es

To nawet nie jest śmieszne co koleś zrobił..

wilhelm

najlepsze że polecił mu to jakiś "mechanik"...

Cinkciarz

W samochodach rozbieganie sie silnika to raczej rzadkość ale są wyjątki takie jak w starych koparkach ;)

Robiąc kurs uczyłem sie o tym  :D Co robić jak sie silnik rozbiegnie? NATYCHMIAST odciać dopływ paliwa!!
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

NeroN

Tyle ze tu to tyldo zduszenie na biegu było możliwe bo paliwo sobie sam ssał. Jak Ci zacznie palić olej tez jak odetniesz paliwo Ci nic nie da.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

KLUSEK


cichyp

a co by było jak by ktoś wtrysnął WD40 do modka?  mamy rozrząd na łańcuchu więc chyba by się nie przestawił...

Miałem kiedyś coś podobnego tylko w dużo mniejszej skali: sprawdzałem czy mi czujnik od włączania wentylatorów od klimy się nie zaciął, bo jak włączam klimę to od razu  wentylator chodzi na wysokich obrotach (problem jest w tym że duży IC trochę zasłania przepływ powietrza). Żeby schłodzić  chłodnice dmuchałem na niż sprężonym powietrzem w puszce takim do czyszczenia komputerów itp. Nagle silnik się wkręcił na max obroty i od razu zgasł (silnik był zapalony). Cała sprawa trwałą  może sekundę, ale po tym  normalnie odpaliłem - zero konsekwencji.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?