KLUSKOWE MK2 V6 [STpakiet, Recaro, BlackEyes, ...]

KLUSEK, 21.05.2010, 10:22 « poprzedni - następny »

KLUSEK

Trochę doprowadziłem do porządku SVT Lite :)

Po pierwsze wyczyściłem pięknie kolektor
Na zewnątrz:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Oraz w środku:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Okazało się, że przepustnica ma uszkodzony TPS, więc ... kupiłem kolejną przepustnicę :x
Moja skromna kolekcja:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jedna poszła do GrekaPL a drugą wypolerowałem, zrobiłem thinblade i założyłem do siebie:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przepustnica fajnie działa,  trochę lepiej się zbiera na górze, no i jest czulszy jeśli chodzi o gaz za sprawą jednej osi.

T

Jak tam Twój projekt? Poskładałeś już to wszystko do kupy? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Jeszcze nie poskładałem :(
Ogólnie trochę straciłem zapał i czasu też mniej teraz. Pieniędzy też zresztą :)

Ogólnie to sprawy mają się tak:
- w przyszłym tygodniu będę malował doły drzwi, bo w zeszłym roku po moich nieudolnych poprawkach wyszła ruda.
- zmieniłem ostatnio kable i świece :) Od kiedy mam to auto to nie ruszałem tego ;) ... Ale po zmianie żadnej różnicy nie ma, więc chyba były stare wporządku :)
- Zamówiłem dziś graty do gazu, typu wężyki, wkrętki itp. jak przyjdzie to zdejmę górę i wkręcę się w LIMa z gazem, wtedy i założę UIM ST :)
- Airbox + rura + TB siedzą już STkowe.
- Walczę ze stukami w przednim zawieszeniu, zrobiłem końcówki + gumy stabilizatora, ale nadal jest - nikt nie potrafi powiedzieć co to, więc sukcesywnie będę to badał

Z sukcesów to zamontowałem sobie DRLe ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=hUzq9Da8qZo

I fotka z bliska jak wygląda montaż

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


eng


KLUSEK

Koszt lampek, czyli od 130 do 160 zł na allegro, w zależności od wersji sterownika i sprzedawcy. Montaż 3h we własnym zakresie :)

eng


T

Jak dla mnie rewelacja, szczególnie za tą cenę.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Zastanawiam się czy w Wasze ST/RS zderzaki by podeszły ?
Lampki mają 7cm średnicy, u Was średnica jest mniejsza, czy tylko mi się wydaje ?

T

Cytat: KLUSEK w 29.09.2011, 13:47Zastanawiam się czy w Wasze ST/RS zderzaki by podeszły?
W RS mają średnicę ok. 45 mm, są chyba takie same, jak w ST170. W zderzaku ST220 halogeny są chyba większe, więc może takie jak Twoje by pasowały.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

45mm to strasznie mało, jak świecą ogólnie ? Moje oryginalne halogenki od ST200 nienadawały sie do niczego ;) ... Chyba tylko dla urozmaicenia wyglądu zderzaka były tak montowane. Te ledy świecą mocniej od nich :)

T

Cytat: KLUSEK w 30.09.2011, 01:2745mm to strasznie mało, jak świecą ogólnie?
Trochę lepiej niż zwykłe, przedliftowe (ale teraz mam lepsze żarówki), ale ogólnie nie widzę dla nich żadnego sensownego zastosowania. Może w jakiejś ekstremalnej mgle, gdzie da się jechać max 20-30 km/h by się do czegoś przydały.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Ok, przyszły graty :) W następnym tygodniu będzie wkońcu UIM ST200 :)