TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

weksla

No wcale nie dziwie Ci się ze zal Ci to sprzedać:)
Co to za radyjko?? i jakiej ramki użyłeś żeby go wsadzić?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

wszystko made in hands :D

radyjko to alpinka
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

co myslicie o takim czyms ?:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Mi się brewki podobają, do stylizacji pod St pasują, ja tez kiedyś o nich myślałem, jednak doszedłem do wniosku, że w klasyku nie pasuje:) Wojoo sorry, zapomniałem sprawdzić co do za lakier do zacisków, jutro to zrobie ;D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Na tym zdjęciu wygląda fajnie, ale wydaje mi się, że w rzeczywistości nie będzie to wyglądało najlepiej...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

oj robisz sobie schody oj robisz ;D

« Dodane: 16.05.2010, 12:54 »

czy ktos sie orientuje jak dobrze zrobic wydech przelotowy ? jakiej srednicy (patrzac na to ze bedzie 200km)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng


wojoo

no to na dniach beda sprezynki do mondolota ;) a we wtorek nowe kółka :D

« Dodane: 21.05.2010, 17:51 »

czy ten przod nie jest troche za wysoko ?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Wojoo powiedz gdzie zamontowales kamerkę cofania w którym miejscu bo mam z tym problem nie wiem gdzie zamontowac w przodze bede mial w kratce a z tyłu ??? i kolejna sprawa gdzie przyciemniłesz szybki:D masz ciemne wszystkie boki? folia czy fotochrom?
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

szybki przyciemnilem w warsztacie ktory sie tym specjalizuje (wszystkie procz przedniej mam przyciemnione) ja tez niedlugo bede montowal przednia kamere i wymienial tylna tylko niestety taki zestawik ktory chce jest bardzo drogi (kamera ma rozne pozycje wyswietlania obrazu - dół, w przod, na boki itd :) ) ale co do montazu to na pw ;) moze jutro zrobie fotke
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

Cytat: wojoo w 20.05.2010, 21:11

czy ten przod nie jest troche za wysoko ?


hymm nie wiem trochę jakby wysoko może tak zaparkowany jakoś w dołku, może się ułoży jeszcze, może sprężyny z innej wersji  ??? sprawdzałeś je po numerach czy aby napewno do tdci manual ???

wojoo

ale co mialem sprawdzic :D i co ma sie ułożyc ;) w koncu to 6 letnie auto i nigdy przednie zawieszenie nie bylo wymieniane (poza tym mam przejechane dopiero 108tys km)

tak to tdci manual :) wiem co zamawiałem ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

weź bo normalnie się zamotałem już  :) , sprężyny Eibacha wrzuciłeś? czy 3 osoby z tyłu siedzą i 2 w bagażniku  :D

T

Wojoo wywoził akurat kogoś do lasu i zapomniał wyjąć z bagażnika do zdjęcia. Ot i cała tajemnica. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

hehe, tylne jest troche obciazone przez sprzet audio ale jak patrze na stare fotki gdzie nie mialem jeszcze zabudowy to było tak samo ... dlatego zastanawia mnie to przednie zawieszenie czemu jest tak wysoko ...

« Dodane: 22 Maj 2010, 18:02:39 »

Cytat: Tomasz w 22.05.2010, 17:59
Wojoo wywoził akurat kogoś do lasu i zapomniał wyjąć z bagażnika do zdjęcia. Ot i cała tajemnica. ;)

wiozłem śmietnik dla znajomego :P

tutaj troche lepiej widac

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl