TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

auchim

większy intercooler i hybrydowe turbo dojdzie to się wyrówna  ;)

wojoo

Cytat: auchim w 22.05.2010, 18:08
większy intercooler i hybrydowe turbo dojdzie to się wyrówna  ;)

ciii :D to ma być tajemnica ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 22.05.2010, 18:01
wiozłem śmietnik dla znajomego :P
Było na masce go przytroczyć. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

hmm mi się widzi że jest ok
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

no nie jest ok, a tym bardziej nie jest ok tylne zawieszenie ;) przod mam 80% a tył niecale 50% :D a 5 miesiecy temu wymienialem na nowe ... jak ja kocham polskie drogi!!, powinni nam placic za zawieszenie
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

walus90

zgadzam się z woojo powinni nam płacić za zawieszenie te drogi to skandal jakiś :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

weksla

ty narzekasz na zawieszenie forda:) ono i tak jest 10 razy wytrzymalsze niż zawiechy np vw:)
tam to jest dopiero masakra, nie dość ze dużo miększe to jeszcze dużo mniej wytrzymałe. Wiem bo dobry kumpel ma b5
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

czy bardziej miekkie nie powiedział bym, ogolnie niemieckie auta slynne sa wlasnie z twardszych zawieszen
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Passat B5 jest rzeczywiście miękki, w każdym razie B5 FL bo tym starszym nie jechałem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

moze starsze modele tak ale te nowe to nie sa na pewno juz takie miekkie ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

b6 też jest miększy np od mojego mondka.
A tak jak napisał Tomasz b5 po fl jest dopiero miękki:P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

do pracy śmigam b6 szefa w kombi i przyznam że jest twardy a ostatnio jeździłem b5 po fl kumpla mojego taty i za miękki to on też nie był żaden z tych nie umywa się do monde pod względem komfortu :P takie jest moje skromne zdanie :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

wojoo

dzisiaj odebralem sprezynki Eibacha i amorki na tył ;) w piatek montaz :) ciekaw jestem efektu ..
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

czekam na fotki z udanego montażu heheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

przy okazji pomaluje zaciski na czerwono i moze juz zaloze rowniez 18 ;)

« Dodane: 03 Czerwiec 2010, 01:48:16 »

zapomnialem wrzucic fotki moich bi- xenonkow ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl