TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

Polarny

Kilka razy? To ciekawe. Przewertowałem wypowiedzi woja w tym temacie i najpierw wstawił wykres, a potem posta z takim tekstem "jakos tak wyszlo". Piszesz to Ty, natomiast chciałbym usłyszeć od woja konkretnie co i jak robił. Jak kręcił sterowaniem turbiny to jak, czy dobierał to jakoś? Niech się chwali, bo to zmotywuje wekslę do działań, na czym mi bardzo zależy (-:

wojoo

Cytat: Polarny w 09.03.2011, 08:47
Heko - tak jest. Dlatego nie warto nawet ruszać się by spotkać się z innymi, bo po co widzieć się z plebsem ... (-:



dobrze sie czujesz :D ?

Cytat: Polarny w 09.03.2011, 08:47

Wojo - znowu dosyć niejasno piszesz, podobnie jak po stojeniu hybrydy. Czy możesz opisać dokładnie jakie zmiany zostały dokonane, że nagle pojawił się taki wynik? .

nic zupełnie nie zmieniałem od ostatniego strojenia... jedynie pokręciłem tą magiczną śrubką ;)

po za tym jak sie dba o auto to potem odwdzięcza sie w taki sposób :wojoo:

« Dodane: 09 Marzec 2011, 17:32:37 »

Cytat: Polarny w 09.03.2011, 12:43
bo to zmotywuje wekslę do działań, na czym mi bardzo zależy (-:

ale weksla wie wszystko w tym temacie wiec w czym problem ;) ?

« Dodane: 09.03.2011, 17:35 »

to co zrobiłem w moim autku ... FMIC, hybryda, wydech przelotowy i nic poza tym (pomijając kręcenie śrubka) no i oczywiście dobry soft
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 09.03.2011, 17:29
no i oczywiście dobry soft
:dance2:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Oktan

zaraz mnie coś strzeli !!

kuźwa - odechciewa się czytać takich tematów !!

wojoo - robisz jakąś TAJEMNICĘ z tej regulacji śrubki - tak, wiem to się Know How i nie warto się dzielić takimi informacjami b o ktos może być lepszy,

gotowce przy chip'owaniu - no i co z tego jeśli ktoś tak robi ?? tak jak heko napisał: najpierw taki soft, później zapodał dopracowany - no sorry, jeśli ktoś uważa że każdy soft do chip'a robi się OD CAŁKOWITEGO ZERA to gratuluję wiedzy na ten temat !!


to pisałem ja - wkurwiony Oktan
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wojoo

Cytat: Oktan w 09.03.2011, 19:15
zaraz mnie coś strzeli !!

kuźwa - odechciewa się czytać takich tematów !!

wojoo - robisz jakąś TAJEMNICĘ z tej regulacji śrubki - tak, wiem to się Know How i nie warto się dzielić takimi informacjami b o ktos może być lepszy,

gotowce przy chip'owaniu - no i co z tego jeśli ktoś tak robi ?? tak jak heko napisał: najpierw taki soft, później zapodał dopracowany - no sorry, jeśli ktoś uważa że każdy soft do chip'a robi się OD CAŁKOWITEGO ZERA to gratuluję wiedzy na ten temat !!


to pisałem ja - wkurwiony Oktan

tak... wsadziłem 3 turbiny, wydech 5" IC od MAN'a i dołożyłem podtlenek azotu :)

nie rozumiem Oktan o co ci tak na prawdę chodzi .. co mam jeszcze więcej napisać ? prosiliście abym napisał co zrobiłem i to napisałem ...

widziałeś moje auto na spocie i od tamtego czasu sie NIC NIE ZMIENIŁO!! tylko kręciłem śrubka od turbo tyle razy aż poczułem różnice ... następnie pojechałem na hamownie i wyszło to co wyszło

nie rozumiem po co te nerwy ... ;)

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

nie zapominaj że jeszcze decata założyłeś od ostatniego razu, ale on by takiego wyniku nie dał
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 09.03.2011, 19:47
nie zapominaj że jeszcze decata założyłeś od ostatniego razu, ale on by takiego wyniku nie dał

wczesniej mialem pusty katalizator wiec sam decat niewiele tutaj dał (jesli w ogole)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Ale czym Wy się tak podniecacie? Przecież doszło mu teraz 10 KM, a nie 150. Zrobił to co napisał, trochę się poprawiło i tyle.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

Domyślam się że chodzi o to, że ludzie z poza "wiadomości prywatnych" nie mają pojęcia o co cho z tą śrubką. Ja się dowiedziałem jak gadałem na gg z Wilhelmem. Po prostu widać, że wiele informacji (co jest naturalne) leci na spotach, gadulcach i innych zamkniętych kanałach informacji. Więc jak Wojtku mówisz o magicznej śrubce, to części osób nic to nie mówi.
Przynajmniej ja tak to rozumiem.

wojoo

Sam sie dowiedziałem o tej "śrubce" od Wilhelma i tak na prawdę dalej nie wiem do czego ona służy ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Ja dodam, że wilhelmski też nie wie. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

heko

...służy do opóźnienia otwierania żaluzji w turbince...czyli w efekcie podniesienia boostu...bo mapsensor w Mondeo nie widzi i tak ciśnień pow. 1.5 bar :P
Wypożycz FF RS 3 :D Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gcscars.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gcstuning.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/GCSTuning

cichyp

ja dzisiaj  chciałem powtórzyć twój wyczyn i zacząłem kręcić śrubką  i mi tylna lampa odpadła... jednak chyba ma znaczenie którą śrubą się kręci, bo mocy mi nie dodało :(
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

T

To jeszcze nic, podobno wilhelmski chcąc powtórzyć wyczyn woja odkręcił sobie hamulce. :wojoo: Co ciekawe do pierwszego hamowania utrzymywał, że dodało mu to 20 koni i 50  Nmufff!!!
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

cichyp

Cytat: Tomasz w 09.03.2011, 20:38
To jeszcze nic, podobno wilhelmski chcąc powtórzyć wyczyn woja odkręcił sobie hamulce. :wojoo: Co ciekawe do pierwszego hamowania utrzymywał, że dodało mu to 20 koni i 50  Nmufff!!!
z krzesła spadłem... hehehe
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?