TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

eng

Wrzuć opis jak to wykonać, ile kosztują części i gdzie można je taniej dostać :evil: ;D :evil:

wojoo

czesci wiadomo allegro, co do samej soczewki jest ona z audi a4  - roznica w swieceniu jest ogromna :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

Cytat: wojoo w 21.05.2010, 22:47
szybki przyciemnilem w warsztacie ktory sie tym specjalizuje (wszystkie procz przedniej mam przyciemnione) ja tez niedlugo bede montowal przednia kamere i wymienial tylna tylko niestety taki zestawik ktory chce jest bardzo drogi (kamera ma rozne pozycje wyswietlania obrazu - dół, w przod, na boki itd :) ) ale co do montazu to na pw ;) moze jutro zrobie fotke

A to kamerki z tych które pokazują Ci w jaki sposób jechać aby np zmieścić się w parkowane miejsce - tak np jak w Toyocie Prius?
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

cos w tym stylu tulko duzo lepszej jakosci i podgrzewana :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

Cytat: wojoo w 03.06.2010, 22:32
cos w tym stylu tulko duzo lepszej jakosci i podgrzewana :)
Ta w Priusie która, za mnie parkowała, też była fajowa. Ciekawe czy Mondek będzie miał parkowanie automatyczne kiedyś :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

no i dzisiaj zamontowalem amorki i sprezynki :)

nie wiem dlaczego ale z tylu po zmianie strasznie mi trzeszczy zawieszenie na wybojach ... chyba to nie jest normalne ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

pewnie wydaje Ci się bo jest poprostu bardzo twarde??
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

nie, na pewno nie ... skrzypi nawet jak na zewnatrz auta zaczne nim bujac ...

« Dodane: 04 Czerwiec 2010, 23:00:39 »


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

A któraś śruba Ci nie chodzi?
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

Cytat: Bajek w 05.06.2010, 08:29
A któraś śruba Ci nie chodzi?
????
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Jak coś jest niedokręcone to potrafi skrzypieć. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

aha ... ;)

dobra a tak na powaznie - moze lacznik zabilizatora ,   gumy ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

Ale to jest takie tarcie metal o metal? Czy coś innego?
I masz to po obu stronach czy tylko jednej?
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

wystepuje to po obu stronach ... dzwiek przypomina jakby 2 elementy sie ocieraly o siebie
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

uff wszystkie trzeszczenia p...zenia , smierdzenia itd ustapily ;) juz jest ok  - nic nie musialem wymieniac!

niedlugo wrzuce fotke po zmianie sprezyn :D


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




roznica w jezdzie jest duza, zdecydowanie auto lepiej trzyma sie drogi , nie nurkuje jak mocno zahamujemy jak i nie podnosi sie podczas przyspieszania.

Co do samego komfortu myslalem ze bedzie gorzej ;) ogolnie jestem bardzo zadowolony!
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl