TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

T

Wygląda bez porównania lepiej. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

kilka fotek ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Kapi1983

efekt rewelacja, ale teraz to już musisz uważać na maksa jak parkujesz przy krawężniku  :*
Kapi

wojoo

Cytat: Kapi1983 w 07.06.2010, 21:38
efekt rewelacja, ale teraz to już musisz uważać na maksa jak parkujesz przy krawężniku  :*

no niestety, ale czego sie nie robi dla wygladu :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Gratuluje. Wygląda bardzo ok ;) Ciekawe jak się teraz tym jeździ po Łomiankach?

wojoo

tak jak pisalem wczesniej, byłem przekonany ze bedzie duzo gorzej a tutaj mila niespodzianka :D - nie ma tragedii ... nie jest zbyt twardo (troche buja na nierownosciach) jest akurat ;) no a poza tym autko wyglada duuuużo lepiej!
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Zdawaj codzienna relacje jak się dziś jechało hehe ;) Ile Cię to wszystko w sumie wyszło?

wojoo

zalezy co masz na mysli ... same sprezyny ? czy razem z amorkami?

lacznie za calosc to ok 1500zl
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

No to cena jak na efekt całkiem znośna. Zobaczymy ile tym razem wytrzyma przy Tobie to zawieszenie ;]

wojoo

cena znosna biorac pod uwage tak samo robocizne ;) wiadomo jak ktos ma sprawne amorki to automatycznie cena idzie duzo nizej
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

No wiesz nie zawsze te 75 % na przeglądzie tak naprawdę oddaje sprawność amorów. Napisałeś gdzieś co dokładnie włożyłeś i gdzie to zamówiłeś?

wojoo

czy napisalem gdzie zamowilem to chyba nie ale co zamontowalem owszem ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

To może warto opisać to i to ;>? Ja jednak bym wrzucił serie od STka... ale tak czy siak wygląda to naprawdę dobrze.

wojoo

sprężyny to Eibach -40/-30 a amorki to KYB (tył) przednie mam seryjne - o dziwo sa w bardzo dobrym stanie :|

cieszy mnie to ze dobrze wyglada ;) w koncu do tego dążyłem ale to jeszcze nie koniec :)

co do sprezyn od st mam mieszane odczucia ... one sa moze dobre ale do amorkow rowniez od ST natomiast przy seryjnych autko bedzie stalo nie wiele nizej od zwyklych sprezyn
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

No tak ale być może dłużej będzie służyć? Poza tym jednak musi być jakaś różnica w komforcie między standardowym ST a Twoim autem. Myślałem, że amorki od V ki są takie same jak w ST 220?