TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

wojoo

z tego co wiem st to taczka ... znajomy jechal i st i moim i powiedzial ze jest spora roznica na plus dla mojego
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Hmm..to ciekawe. Zobaczymy ile Ty pojeździsz. Ostatnie amory miałeś chyba ze 2 tygodnie :P Dobra nie nabijamy już postów bo nas jutro Sławek okrzyczy :D

wojoo

porownalem grubosc sprezyn i eibacha sa grubsze:) (jesli dobrze pamietalem ile mialy st) wiec musza dluzej pojezdzic :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Dokładnie Panowie co to ma znaczyć, proszę pisać konkrety a nie pierdoły pociskać ;)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

jak wiadomo dzisiaj bylo 35st , mialem okazje jechac pod górke z 2 osobami i auto nie mialo mocy ... nie mialo sily przyspieszac a wrecz obroty spadaly , podejrzewam ze chyba ten IC jest tak malo wydajny w cieple dni ze trzeba bedzie jak najszybciej cos z tym podzialac ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Dokładnie Wojtek, masz absolutną rację IC po prostu "puchnął" i nie dał rady wystarczająco odprowadzać temperatury. Mam to samo odczucie u siebie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

cos okropnego ... nie ma sily  w ogole ;) musze dawac na minimum 2tys obr zeby nim ruszyc :D a oprocz tego wiatrak dzisiaj non stop dawał mi chyba na max obrotow (od kiedy mam autko chyba jeszcze nigdy nie wlaczyl sie 2 bieg :P )
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

A próbowałeś wyłączyć klimę i wtedy zobaczyć?
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

klima w mk3 przy obciazeniu silnika automatycznie sie wylacza wiec raczej nie ona to powodowala
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

Ja zauważyłem u siebie coś takiego, że jak na zewnątrz jest tak powyżej 30 i klima na maxa dmucha to z ruszaniem jest spory problem. Ona się nie wyłącza na stałe tylko na chwilę odłącza sprężarkę, ale po chwili znowu się załącza.

Spróbuj wyłączyć i zobacz co się stanie.
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

T

To prawda że klima w mk3 jest kiepska. Na przykład w Octavii ciężko wyczuć że klima jest włączona, natomiast w mk3 mam wrażenie, jakby mi ubyło z 10 koni (w ciepłe dni).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

jutro sprawdze ;) ma byc jeszcze cieplej :D

faaaajnie ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

Ja nie wiem z czego to wynika, ale czuć, kiedy działa a kiedy nie. Miałem 75 konne Clio i z klimą czy bez wielkich różnic nie było. A tutaj od razu gorzej. Może to ta sprężarka jakaś licha, albo chłodniczka za mała i się w środku za duże ciśnienie robi.
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

znowu mi przychodzi na mysl stare powiedzenie ... ford ***** wort ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 10.06.2010, 23:09
znowu mi przychodzi na mysl stare powiedzenie ... ford ***** wort ;)
U mnie ten efekt może być nieco większy, bo mam uszkodzony zawór recyrkulacji ciepłego powietrza i klima chłodzi gorące powietrze z silnika.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club