Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Prośba o BEZCENNY DAR.

jedros1, 24.06.2011, 17:19 « poprzedni - następny »

jedros1

Koledzy , zapewne wiecie ( co nie którzy ) że 29 Czerwca ( tego roku czyli już ) Będę mieć ratującą moje zdrowie jak i życie operację na kręgosłup Lędźwiowy. Czy znalazły by się 2 - wie góra 3 osoby które oddały by krew w moim interesie... Potrzeba mi około 1 litra krwi podczas operacji. Dlatego bardzo proszę ( jeżeli możecie i chcecie ) o tak bezcenny DAR jakim jest nasza ( wasza ) KREW...
Jeżeli ktoś się zdecyduje na tak wspaniały gest proszę o PW z podaniem swojego nr Telefonu w kwestii umówienia szczegółów ( ja oddzwaniam ).
Mam nadzieję że podacie mojej osobie pomocną dłoń...( oczywiście nie musicie )

Aha i mam ogromną prośbę... NIE SPAMUJCIE proszę i nie róbcie sobie JAJ w tym wątku... Bo dla mnie jest to trudny okres , a znam co niektórych poczucie humoru.
Dziękuję i pozdrawiam
Andrzej ( jedros1 ) ;)

T

Grupa krwi jest istotna, czy wszystko jedno?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

jedros1

wszystko jedno

wojoo

tak jak wspominałem ... jeszcze nie tak dawno miałbyś dobrego dawce no ale cóż ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

jedros1

zresztą ok nie ważne ;) Dzięki

KLUSEK

Wystarczy pójść do najbliższego punktu i powiedzieć dla kogo się oddaje krew ?
Czy krew moja bezpośrednio idzie do Ciebie ? Chyba nie, więc czy można "dla Ciebie" oddać krew po 29 czerwca ?

Ry2y

Osób więcej musi pójść niż te 3... Ja już 4 razy próbowałem oddać krew na operacje rodziny/znajomych, ale 2 razy się nie udało... np za wysokie ciśnienie krwi tego dnia przy badaniu.

yoseph

ehh za późno przeczytałem, jeśli byś jeszcze potrzebował to pisz na PW. Oddałem łącznie już 15 litrów krwi więc mi to nie straszne.
Wracaj szybko do zdrowia

jedros1

Witam wszystkich. Juz po operacji , za pare godzin wracam do domu. Ogolnie czuje sie do dupy , ale da sie przezyc. Pozdrawiam jedros1

yoseph

cieszymy się:) z czasem będzie tylko lepiej