Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Latająca reklama naszego forum

yoseph, 29.06.2011, 22:28 « poprzedni - następny »

yoseph

W zasadzie nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, wybrałem ten dział ale nie wiem czy dobrze, ale do rzeczy:

Ostatnio projektując model samolotu zastanawiałem się jakie malowanie mu zrobić, wpadłem na świetny pomysł zareklamowania forum. Model jest po pierwszych oblotach, lata super, nie ma akrobacji niemożliwych, jako naklejek użyłem projektu z tematu o naklejkach forumowych.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tutaj mam pytanie: czy akceptujecie taką formę reklamy? czy jednak koniecznie muszę je zerwać?
Nie sprawi mi to dużo kłopotu ale nie ukrywam, że nie chcę tego robić ponieważ mi się podoba:)
W najbliżej przyszłosci będę latał na zlocie konstrukcji amatorskich na lotnisku niedaleko Stalowej Woli, jest też kilka imprez na które jestem zaproszony, tam też mam zamiar zaprezentować ten model. Fotki słabej jakości, ale następnym razem wezmę na lotnisko aparat, może nawet jakiś film będzie. Malowanie wymaga dokończenia i wykończenia, ale nie chciałem tego robić przed oblotem:)
Pozdrawiam

T

Mi się podoba. Masz logo w dużym formacie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

niestety, to jest ten projekt który jest umieszczony w temacie, gdybym miał duże logo to pokusiłbym się o jedno logo na całej rozpiętości od spodu. Obecnie to co jest na skrzydłach to maksymalny akceptowalny rozmiar

weksla

Mi się jak najbardziej podoba:) Strzał w dziesiątkę:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: yoseph w 29.06.2011, 23:42niestety, to jest ten projekt który jest umieszczony w temacie
Podeślę Ci w tym tygodniu jakieś większe. Wektorowego niestety nie ma, ale jest takie, które spokojnie dało się użyć na stronie tytułowej naszego kalendarza, więc do tego zastosowanie też raczej spokojnie wystarczy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

Byłoby miło gdybyś wysłał to do piątku tak, żebym miał jeszcze czas przerobić malowanie, może ogólnie wszystkie loga strzeliłbym większe:)

W przyszłości przewiduję zrobić coś większego:)
Myślałem nad holowaniem baneru ale dzisiaj po próbach kiedy w ciasnej akrobacji HOLOWANY Z TYŁU, jeszcze bez napisów  zaplątał mi się w śmiglo KTÓRE JEST Z PRZODU to stwierdziłem że tylko przeszkadza, a baner można holowac za jakimś statycznym modelem a nie akrobacyjnym su26;p

« Dodane: 29.06.2011, 23:26 »

finalnie myślałem o takim malowaniu, tyle że w moich kolorach:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.airmuseumsuk.org/airshow/2004/Rougham2004/800/images/138%20Sukhoi%20SU-26%20M2%20G-SIID.jpg
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.airmuseumsuk.org/airshow/2004/Shut040821/800/images/140%20Sukhoi%20SU-26%20M2%20G-SIID.jpg