Ford S-Max 2,0TDCI Titanium '07

MAG, 17.07.2011, 16:53 « poprzedni - następny »

MAG

Podniosę, bo trochę czasu upłyneło, parę spraw sie wyklarowało i może ktos byłby zainteresowany tym autem ...

Zmiany w stosunku do opisu z pierwszego postu:
- przebieg aktualny 202tys km,
- rozrząd zrobiony (razem z pompa wody oczywiscie) przy 185tkm,
- lakierowana prawa strona, bo jesienią zeszłego roku przetarłem go o blokadę parkingowa sąsiada,
- dołożony spojler dachowy plus polakierowane elementy zderzaków z przodu i tyłu plus zamontowana końcówka wydechu z Ultera,
- przez kilka miechów auto jeździło na obniżajacych springach MAD, ale poniewaz skutkowało to rozwalaniem łożysk Macpersona (dwa komplety wymienione po przejechaniu 8tys km), to wróciły seryjne,

Cena auta - 34.900zł plus opłaty (ok. 1.800-2.000zł)
Gdyby ktoś chciał alusy 20-tki zamiast ori 17-tek, to dopłata 2,5tys zł


I jeszcze jedno - nie spieszy mi sie i nastepne auto będę kupował dopiero po sprzedazy tego, więc nie mam zamiaru jakos strasznie w dół iść z ceną - no, chyba że ktos bardzo szybko będzie chciał go kupic ...

Małe prawdopodobieństwo aby ktos tu z forum go chciał, ale może ktos gdzieś w rodzinie lub wsród znajomych ma szukajacych podobnego typu auta ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

I jeszcze raz podniosę

Przebieg aktualny 207tkm

Świeżo po serwisie w ASO Ford i przeglądzie - co prawda w Szwecji, ale to chyba jeszcze lepiej świadczy o aucie.
Turbo po regeneracji - 12m-cy gwarancji
Nowy wysprzeglik i nowa okładzina na tarczy sprzęgła (latem stara przypaliłem w górach), docisk i tarcza maja 2 lata i ok.40tkm przebiegu.
Wymieniony w grudniu drążek kierowniczy wraz z koncówką i zrobiona potem oczywiscie geometria.
Dwa komplety alu 17-tek - zima i lato

Wszystko działa tak jak powinno.
Cena 34,5tys plus opłaty

« Dodane: 11.01.2014, 23:30 »

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0