Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Powódź (wydzielony)

yoseph, 27.07.2011, 14:45 « poprzedni - następny »

yoseph

Miałem się dzisiaj zapytać mechanika po drodze o ten zawór, ale to co zastałem dzisiaj po wczorajszej nawałnicy... nieczynne mieli. Swoją drogą to dobrze, że samochód nie postał u niego parę dni dłużej. Wczoraj jak podczas burzy tamtędy przejeżdżałem to droga była już pełna, tzn woda przelewała się przez wysokie krawężniki.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




na obu zdjęciach widać na warsztacie tuż pod linią dachu gdzie sięgała woda podczas zeszłorocznej powodzi... widać też max poziom tej wody która wczoraj tam stała;/

T

Miałeś szczęście. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Es

Chyba, żeby stał na podnośniku ;)

yoseph

no przecież nikt mądry nie zostawia samochodu na noc na podnośniku;p

Es

Może na noc to nie hehe

Mały

Gadali w radio o Tarnobrzegu, nie zazdroszcze.

yoseph

spoko:) ja mieszkam 13km dalej i 40m wyżej;p  żadne powodzie się mnie nie imają, no chyba że muszę zmieniać trasę dojazdu do pracy do Sandomierza.

----
Chciałem jeszcze dodać, że to co jest na zdjęciach to jest deszczówka;p w zeszłym roku była prawdziwa powódź.

T

Wysłałeś to zdjęcie (to drugie) do TVN24? Bo przed chwilą chyba pokazywali. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

Tomasz: kiedy robiłem to zdjęcie stał obok mnie inny gość i też jakieś foty robił więc pewnie to jego. Pogadałem trochę z nim i dowiedziałem się, że dzisiaj miał odebrać swoje auto:/ on nie miał tyle szczęścia.
Podobno w zeszłorocznej powodzi utopiło się tylko auto właściciela, wszystkie inne zdążył z żoną gdzieś wywieźć.
Ciekawy też jestem czy jakieś problemy nie wynikną z takiego jeżdżenia po głębokiej wodzie, bo wczoraj w nocy w trakcie tego armageddonu tamtędy się przedzierałem

T

To miło z jego strony, że swoje ostatnie ratował. Swoją drogą, to gość ma fajną "zabawę" co roku...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

z tego co widzę to zwykle szybko dochodzi do siebie po takim czymś, dobrze, że tam nie mieszka. Teraz nikt nie przewidział ze tyle deszczu napada.

wojoo

Cytat: yoseph w 27.07.2011, 22:33Ciekawy też jestem czy jakieś problemy nie wynikną z takiego jeżdżenia po głębokiej wodzie, bo wczoraj w nocy w trakcie tego armageddonu tamtędy się przedzierałem

Dobrze że moje auto nie ma z tym problemu :)

Tak czy siak to ten typek nie ma tak źle, dzisiaj widziałem dużo gorzej zalane (domy)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 27.07.2011, 23:34Dobrze że moje auto nie ma z tym problemu
Snorkel sobie zrobiłeś? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

sugerujesz że masz bardziej szczelne auto?:P czy quattro powoduje że w pewne miejsca woda się nie dostaje;p? nie wypłukuje smaru z łożysk? ja dzisiaj z rana zauważyłem akwarium w światłach cofania i przeciwmgłowym np.;p oba obecnie nie działają, nie miałem czasu się dzisiaj tym zająć. Jeden halogen wyleciał z ramki i wisiał na kablach... no i dodatkowo wreszcie naprawiony abs znowu zaczął wywalać błąd;/

wojoo

28.07.2011, 06:30 #14 Ostatnia edycja: 28.07.2011, 17:02 by wojoo
Ani Snorkel, ani quattro tutaj nic nie daja...
natomiast to daje bardzo dużo -> :wojoo: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=KeLbf7hMkHs
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl