Gaśnie prawy xenon

wilhelm, 20.08.2011, 18:34 « poprzedni - następny »

wilhelm

20.08.2011, 18:34 Ostatnia edycja: 20.08.2011, 22:28 by wilhelm
Od jakiegoś czasu jak jadę po dziurach i są drgania to wyłącza mi się prawy xenon, muszę wyłączyć światła pokrętłem i włączyć żeby znowu zaczął świecić. Wtyczka do lampy jest dobrze podłączona. Czasem wystarczy że lekko uderzę w lampę z otwartej dłoni i gaśnie.  :|

Jak myślicie, co jest nie tak? przetwornica? starter? Może jakieś kabelki w środku?

Wszelkie sugestie mile widziane.

Zapomniałem dodać, jak się świeci to nie mruga i ma normalną barwę.

wojoo

Spróbuj przełożyć przetwornicę na lewą lampę a następnie uderz bądź pojeździj po dziurach... jeśli problem pojawi się w lewej tzn ze przetwornica do wymiany
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

masz rozbierane i lutowane lampy, równie dobrze może to byc jakiś kabelek w srodku, mi się kiedys odlutował jeden kabelek od masy i nie miałem długiego swiatła w jednej lampie, w zamian tego świeciły mi ciągle migacze:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

nokitel

ja gdy mi gasł jeden xenon miałem problem z masą tzn na złączu lampy z autem nie miałem dobrej masy i raz świecił na dziurce gasł i zaraz zapalał albo nie ... masa dodatkowa na brązowym grubym kabelku pomogła :)