[SPRZEDANE][ST200] Airbox + wkładka K&N + przepływomierz

Schem, 28.08.2011, 14:41 « poprzedni - następny »

Schem

Kolejny grat po moim byłym STku:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Sprzedaję jako komplet, cena jaka mnie interesuje to 150 PLN za całość, ale mogę rozszabrować, jeśli ktoś chce, tyle, że wtedy za ciut węcej. Zapraszam do negocjacji  :D
Wkładka używana i to dość długo i jak pamiętam, to była mocno zagnojona, dłuuugo ją czyściłem, więc raczej dodaję do kompletu, ewentualnie oddam za flaszkę.
There's no replacement for displacement

KLUSEK

Masz foto wkładki i stopnia jej zagnojenia ? :)

Schem

Stopień zagnojenia = 0, bo już dawno ją wyczyściłem na swoje potrzeby.
Ale koloru nie odzyskała i po prostu widać, że nie nowa.
Fotkę pstryknę jutro, zestaw jest na rezerwacji i jak nie pójdzie, to dam fotkę.
There's no replacement for displacement

T

Jeśli cena z przepływką to aż żal nie brać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Schem

Poszło również.
Biały kruk swoją drogą :)
There's no replacement for displacement

KLUSEK

Bo jest białym krukiem, airbox, czy przepływka ?

Schem

Airbox oczywiście - już nie produkowany. Namęczyłem się swojego czasu, żeby go zdobyć.
Łatwiej poszło z dolotem od contoura
There's no replacement for displacement

KLUSEK

Powiedzialbym, że nie bardziej niz UIM czy reszta gratów :)
Ja szukałem od contoura i do tej pory nie znalazlem, za to airbox szybko się znalazl, nawet dwa :)

Schem

Silników na Alledrogo z kolektorami było kilka, ale dolotu ni hu hu. Nawet już do Ford Polska pisałem, to mi odpisali, że nie ma i nie będzie, bo nie robią...
Widać każdy ma szczęście co innego złapać - powinniście kupować co tylko wpadnie w łapy i potem mieć własny magazyn w razie "W" :D

Za to przepustnicę od Stanga kupiłem za grosze w pięć minut. Gość miał kompletny silnik, zapytałem czy nie odkręci przepustnicy i odkręcił. A teraz widzę chodzą po dobrych kilka stów
There's no replacement for displacement

KLUSEK

No chyba coś w tym jest ;)
Ja napisałem po poprostu do pierwszego kolesia który miał parę części od eSTeka z zapytaniem czy ma airbox - miał i do tego dorzucił jeszcze rure z błotnika, zapakował i wysłał po dobrej cenie :)

Czesto nie wystawiają airboxów, bo nie zdają sobie sprawy, że są inne i poszukiwane :)