focus st z allegro

goodpilot, 29.09.2011, 23:19 « poprzedni - następny »

wojoo

Dziwne... samochód przemasa a telefon odbiera jakiś "Hubert" ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

goodpilot

Gdyby miał ksenony już bym po niego jechał :-)

przemas10m

Cytat: wojoo w 05.01.2012, 06:38
Dziwne... samochód przemasa a telefon odbiera jakiś "Hubert" ;)
no tak bo sprzedalem go :( wiem jedno  moze nie ma ksenonu ale stan jest jak z salonu :))
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

T

Cytat: przemas10m w 06.01.2012, 19:49no tak bo sprzedalem go :(wiem jedno  moze nie ma ksenonu ale stan jest jak z salonu
To czemu Hubert od razu sprzedaje? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 06.01.2012, 20:23
To czemu Hubert od razu sprzedaje? ;)


Pewnie z tego samego powodu co przemas :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

przemas10m

Cytat: goodpilot w 06.01.2012, 13:50
Gdyby miał ksenony już bym po niego jechał :-)

a ja powiem tak gdybys naprawde szukal zadbanego STeka to bys go kupil, a szukasz okazji za psie pieniadze a w przypadku aut usoprtowionych nie ma okazji i to ze auto nie ma ksenonu dla normalnego uzytkownika nie powinno dyskwalifikowac auta :)lepiej kupic zlepionego STeka z 4 innych ale zeby mial ksenon:)
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

goodpilot

A ja powiem tak, nie mam zamiaru wydawać ok 60 tyś żeby kupić coś co nie będzie miało tego czego chcę. Nawiasem mówiąc nie wiesz ile mam kasy i na co chcę wydać to po co te wycieczki osobiste? Już Ci pisałem czego oczekuje od ST-ka i to w zeszłym roku więc po co ten temat. Sam napisałeś, że gdyby był taki z ksenonem to wtedy sam byś go kupił a że nie było to wziąłeś to to wziąłeś. Każdy szuka tego co chce mieć a nie co mu oferuje rynek. Jestem cierpliwy i w końcu trafię na takie auto, które będzie mi pasowało we wszystkim. I to tyle na ten temat.
Pozdrawiam

T

Xenony to akurat można łatwo dołożyć i to lepsze niż fabryczne, więc na tym problemie bym się nie skupiał. :) Zastanawia mnie natomiast, dlaczego nowy właściciel tak szybko pozbywa się auta. To raczej trochę nietypowe.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Przemas nie myślałeś żeby odkupić tego focusa?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

przemas10m

chcialem kupic RSa ale troche u mnie w firmie sie pogorszylo i zaczalem brac pod uwage odkup mojego bylego ST, bo wiem ze nic lepszego nie kupie w takim stanie z takim przebiegiem tylko musze sprzedac a4 a szczerze to zaintersowanie jest bliskie zera

tez bym sie zastanawial czemu kolejny nabywca sprzedaje auto po roku, jednak w przypadku wszystko jest w porzadku, sprowadzalem go osobiscie od wlasciciela i dwa lata temu za niego dosc duzo zaplacilem
co do powodu sprzedazy  STeka przez Huberta to zwyczajnie zalozyl rodzine
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

T

Cytat: przemas10m w 09.01.2012, 21:28zaintersowanie jest bliskie zera
Za wysoka cena? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

przemas10m

cena 25tys nizsza od tej na ile mam AC ktore bylo wykupione w czerwcu,2.7TDI w  cenie 2.0TDI ale chyba wiem dlaczego:) bo nie ma ksenonu :D i dlatego nie moge sprzedac
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

wojoo

Cytat: przemas10m w 09.01.2012, 22:35bo nie ma ksenonu


To prawie dyskwalifikuje auto ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

przemas10m

dokładnie tak :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM