Duratec 2.0, kilka gratów

Nikuś, 20.10.2011, 23:38 « poprzedni - następny »

Nikuś

Mam na sprzedaż pewne graty z Durateca 2.0


- kolektor wydechowy 50zł
- kolektor ssący 100zł
- przepustnica 60zł
- pokrywa (ta metalowa), dekiel zaworów 70zł
- głowica, kompletna, oprócz szklanek - brakuje 2ch sztuk, resztę daje jako gratis 450zł
- listwa, razem z wtryskami 80zł
- komputer 80zł
- dwumas 120zł
- cewka z kablami 100zł
- boczne osłony bloku silnika, obie po 50zł
- miska olejowa 100zł
- kompletna wiązka elektryczna 150zł
- 3x tłok (tłok, pierścienie, korbowód, panewka + śruby) -całość 200zł

Preferuję odbiór osobisty, ale nie mówię "nie" wysyłce. Jeśli szukasz czegoś spod maski, to pytaj, może o czymś zapomniałem. Ceny ustalone na podstawie Allegro,czyli brałem ceny i odejmowałem parę złotych, jeśli masz propozycję swojej ceny to pisz.

Jest możliwość wystawienia na allegro, kilka części już tam wylądowało. Jestem w stanie zejść z ceny, zwłaszcza przy zakupie kilku rzeczy.

Zainteresowanych o zdjęcia proszę pytać, w tej chwili nie mam do nich dostępu więc nie mam ich jak dodać.

NeroN

A grat to MKIII i cały jest na części ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Nikuś

Cytat: NeroN w 20.10.2011, 23:40
A grat to MKIII i cały jest na części?

Tak, to Mondeo mk3, ale niestety nie cały, tylko części mechaniczne. chcę wsadzić do siebie durateca, jednak na razie nie dam rady finansowo, więc wysprzedaję zbędne graty.

NeroN

Aha, to nie będę Cię gołocił z plastyków wnętrza ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Nikuś

Całość do wzięcia za 1000zł + przesyłka. Przy odbiorze osobistym odpada mi kłopot pakowania, więc spuszczę jeszcze trochę.

T

Dobre ceny.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Nikuś

Tomasz, po prostu chcę się tego pozbyć :)