MK3 ST 220 Taki sobie czarny Satan :)

satan220, 05.11.2011, 17:54 « poprzedni - następny »

satan220

Na wstępie dzień dobry wszystkim
oto mój świerzy nabytek. Po latach znów wróciłem do Forda (to już 15 z kolei mój samochód) były dwa 126p jeden bis ;) polonez oczywiście, póżniej sierra 2.3 diesel, scorpio 2.0i, sierra 2.0i lpg później nadszedł etap BMW:
e36 320i, e39 530i, e46 320i 2.2 benz,  pomiędzy którąś bunią wpadł Mondeo MK3 1.8i
Były też małe hatchbacki Honda CIVIC VII (chyba ;)) 2.0 i Sport
Było też stilo 1.6 LPG
I wreszcie w tym roku Vectra C GTS 2.2 DTi
i Teraz Padło właśnie na ST 220
Z uwagi na powiększającą się rodzinkę potrzebne było duże rodzinne auto, a że przy okazji ma doskonały silnik i świetnie się prowadzi ...
hmmm..   trzeba też mieć coś z życia :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




A te okropne rury już zmieniłem


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





Teraz jeszcze chciałbym przednie światła na black zrobić ale chwilowo słabo z czasem

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.






Na wyposażeniu ma:





18-calowe obręcze kół z lekkiego stopu – wzór 16 ramienny
Sportowe, aerodynamiczne przednie i tylne zderzaki, poszerzone nadkola z przodu, spojlery progowe oraz tylny spojler
Sportowa krata wlotu powietrza z wbudowanymi światłami przeciwmgielnymi w chromowanych ramkach
Dwie końcówki rury wydechowej
Podgrzewana przednia szyba ,,Quickclear"
Lampki w obudowach lusterek bocznych oświetlające podłoże
Automatyczne reflektory i wycieraczki z czujnikiem deszczu
Reflektory ksenonowe ze spryskiwaczami
Boczne kurtyny powietrzne umieszczone w podsufitce
Układ IVD (ESP+TCS) z elektronicznym układem wspomagania awaryjnego hamowania (EBA)
Radioodtwarzacz Sony CD z kieszenią na pojedynczą płytę i funkcją odtwarzania plików MP3
Podgrzewane sportowe fotele Recaro z elektroniczną regulacją wysokości
Skórzane obicia foteli
Podłokietnik tylnej kanapy ze schowkiem i miejscem na kubek
Autoalarm obwodowy
Komputer podkładowy
bla bla

I całkiem ciekawe dotykowe radio z NAVI podobno w Polskich nie było montowane

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.







Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy pisz na priv naprawdę wiele już widziałem więc na pewno się przydam
pozdrawiam

Szkoda życia na łykanie ropy ;)

WojtasS

ładny mondek - zapraszamy na spota jutrzejszego w Chrzanowie szczegóły na mkp
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

satan220

Cytat: WojtasS w 05.11.2011, 18:05
ładny mondek - zapraszamy na spota jutrzejszego w Chrzanowie szczegóły na mkp
Chętnie w przyszłości natomiast jutro żoncia ma urodziny i goście zwalą mi się na głowę :(
pozdrawiam
Szkoda życia na łykanie ropy ;)

WojtasS

to chociaż na chwile w końcu masz stka to szybko wrócisz :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

satan220

Cytat: WojtasS w 05.11.2011, 18:28
to chociaż na chwile w końcu masz stka to szybko wrócisz :)
He He ;)  o której zaczynacie ?
Szkoda życia na łykanie ropy ;)

WojtasS

o 15 pod biedronką na śląskiej :) szczegóły w wątku o spocie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/77041-CHRZAN%C3%93W-i-okolice?p=1222477&viewfull=1#post1222477 :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

satan220

Szkoda że dopiero dziś się dowiedziałem/zarejesrtrowałem gdybym wiedział wcześniej to przesunąłbym urodziny :)
Szkoda życia na łykanie ropy ;)

NeroN

No z Chorzowa kupiony jak kojarzę :)

Myślałem nad nim.

Ładna sztuka :)

A wydechy... zamieniłeś na takie 'pytunie' trochę ;P


A NAVI była w PL :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Ładne auto, jak każdy ST220 zresztą. ;) Nowe końcówki lepsze, ale szkoda, że nie dałeś takich ściętych pod kątem (coś na wzór seryjnych, tylko o trochę większej średnicy).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

satan220

Tak z Chorzowa troszkę trzeba było go ogarnąć bo gość jak go przywiózł to kompletnie nic z nim nie zrobił
Koła były niewywazone, zbieznosci nie miał, węzyk od podcisnienia hamulców był urwany i radio zablokowane po wpisaniu złego pinu. W ASO powiedzieli ze radio do wyrzucenia ale znalazłem machera w Rydultowach który napisał : zrobię to bez problemu 100 zl i jak powiedział tak zrobił tylko okazało sie ze ktoś moduł od klimy wymieniał i sie vin niezgadzal ale to juz w ASO załatwili przez OBD wgrali nowy soft. Węzyk doraźnie pokleilem ale dzis juz wymienilem na nowy. Przy okazji cały dolot wyczyscilem bo mi końcówka wezyka do kolektora wpadła :-)

« Dodane: 05.11.2011, 23:15 »

Cytat: Tomasz w 05.11.2011, 22:14
Ładne auto, jak każdy ST220 zresztą. ;) Nowe końcówki lepsze, ale szkoda, że nie dałeś takich ściętych pod kątem (coś na wzór seryjnych, tylko o trochę większej średnicy).
Nie chciało mi sie czekać :-) mieli fajne typowo dwustronne idealnie by sie komponowaly ale były za szerokie i bałem sie ze bedą sie obijac :-/ i stanęło na tych które po mozolnym układaniu kolanek ( bo stare rury nie wychodziły centralnie w zaglebienia zderzaka ) udało sie jakos wpasowac

« Dodane: 05.11.2011, 23:18 »

Cytat: NeroN w 05.11.2011, 21:48


A NAVI była w PL :)
Navi chodzi tylko wlasnie mapy szukam bo Jest tylko Europa zachodnia
Szkoda życia na łykanie ropy ;)

weksla

No piękna sztuka w poliftówka z denso to rarytas:D
Proponuje zmienić gałkę zmiany biegów na ta z II liftu:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Ładne autko. Gratuluje zakupu. Wpadnij kiedyś do Chrzanowa na spocik.

NeroN

Cytat: satan220 w 05.11.2011, 23:02Navi chodzi tylko wlasnie mapy szukam bo Jest tylko Europa zachodnia

Podjedź na spota:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/75088-10.11.11-katowice!/page5

Coś zaradzimy ;)



BTW. Weksla, naprawdę fajną myjnię samoobsługową koło smerfowego macie w Olkuszu  ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

weksla

Cytat: NeroN w 06.11.2011, 09:43
BTW. Weksla, naprawdę fajną myjnię samoobsługową koło smerfowego macie w Olkuszu  ;)

Widzę ją z okna:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Fajny St'ek, jedynie nie pasują mi te małe końcówki :) Ale to kwestia gustu

Ja bym dał coś takiego

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A co do map, to podobno pasują jakieś z jaguara i są o dziwo w miarę świeże.