Przepalanie się lewej żarówki oświetlenia tylnej tablicy

nicrum, 18.11.2011, 12:04 « poprzedni - następny »

nicrum

witam
czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka przyczyna jest przepalania się lewej żarówki oświetlenia tylnej blachy, poszukiwałem jakichś przyczyn ale nic nie znalazłem, przewody sprawdziłem miernikiem, tz przewodność i nic nie wskazuje na zwarcie ale może inna przyczyna tego jest. Inna sprawa to zwarcie w innych miejscach może bo gdzieś mam chyba jakieś zwarcie skoro po wysiadaniu z auta karoseria daje kopa za każdym razem

ps. dzięki mod za przerzucenie na odpowiednią półkę :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://nbonsai-nicrum.blogspot.com/
pozdrawiam Marcin. N

T

Nie wiem czy taka jest przyczyna u Ciebie, ale tam często dostaje się woda -- u mnie do tego stopnia, że w końcu mocowanie lewej żarówki przerdzewiało i odpadło. Może i u Ciebie tak jest, ale sprawdzałeś akurat, jak było sucho.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nicrum

szczerze mówiąc to szkiełko zawsze jest zasznięte rdzawym nalotem a prawe nie i za każdym razem je czyszczę , tylko teraz jak to uszczelnić ?? ma ktoś jakiś patent.
znudziło mi się już odkręcanie blachy żeby dobrać się do tej żaróweczki
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://nbonsai-nicrum.blogspot.com/
pozdrawiam Marcin. N

weksla

Na bank woda, sam to przerabiałem. Ja uszczelniłem silikonem, a zamiast zwykłych żarówek dałem Diody SMD
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: nicrum w 18.11.2011, 18:00tylko teraz jak to uszczelnić?
Zdemontuj tę listwę, wyczyść wszystko, a potem -- tak jak radzi weksla -- użyj silikonu. Bardzo możliwe, że pod listwą masz już rdze na samej klapie, więc przed demontażem kup jakiś środek, żeby to ew. od razu zabezpieczyć.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club