Ledowe oswietlenie w mondeo ?

wojoo, 15.06.2010, 00:39 « poprzedni - następny »

wojoo

jak wam sie widzi w mondeo takie oswietlenie neonowe (albo ledowe) :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=AqPtIZlOgWQ&feature=related

albo moze byc z wiekszym bajerem ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=LO4N25Nc4is

moze nie wygladalo by to zle ;)

« Dodane: 15 Czerwiec 2010, 00:40:39 »

albo zrobic biale ledy pod autem  ktore sie zapalaja w momencie otwarcia auta :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=TB0NZ9u7x9U&feature=related
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

Jedynie ten ostatni pomysl się nadaje do czegokolwiek :)

weksla

no fakt ten ostatni pomysł jeszcze by uszedł:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

No te ledy ostatnie nawet nawet. Ja mam miejsce na nie w progach :D

wojoo

białe ledy sobie wrzucic .. hmmm cos pomysle o tym :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Ostatni pomysł zacny...ale...jest możliwość "wyciszania" ledów? sądziłem, że oświetlenie led działa na zasadzie 0/1 :)
Jak to jest?
Bo pomysł mi sie bardzo spodobał :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

KLUSEK

Nie do konca 0/1 - jak bedziesz zmniejszaj napiecie powoli to beda sie wygaszać :)

wojoo

Cytat: GaBB w 16.06.2010, 10:54
Ostatni pomysł zacny...ale...jest możliwość "wyciszania" ledów? sądziłem, że oświetlenie led działa na zasadzie 0/1 :)
Jak to jest?
Bo pomysł mi sie bardzo spodobał :)
Cytat: KLUSEK w 16.06.2010, 12:13
Nie do konca 0/1 - jak bedziesz zmniejszaj napiecie powoli to beda sie wygaszać :)

o co chodzi ? :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Arithel

Super sprawa, tylko jak to zrobic? :P

PS> Wiem ze kotlet :P

Polarny

Światła podczas jazdy to średni pomysł. Szybko można zyskać mandat - nie wiem jak z dowodem.
Ogólnie efekt fajny, ale podoba mi się to jak to widzę gdzieś przez chwilę. Na dłuższą metę średnia sprawa a u siebie bym tego nie zrobił.

Jeżeli chodzi o podświetlenie autka po otworzeniu, to spoko, taki coming-leaving home. W sumie prosta sprawa, bo trzeba podpiąć się pod oświetlenie wnętrza i będzie się wyłączało i włączało razem z nim.

Arithel

Cóż - o tym że można wyrwać mandat to wiem - dlatego zdecydowanie bym z czymś takim nie jeździł ;)

A czy znalazłby się ktos taki - kto mógłby w czyms takim poinstruować, co w ogóle by należało kupić, za ile, czemu to a nie tamto itp.? Gdyż jestem osoba mało obeznaną w tym temacie

Cinkciarz

Cytat: GaBB w 16.06.2010, 10:54
Ostatni pomysł zacny...ale...jest możliwość "wyciszania" ledów? sądziłem, że oświetlenie led działa na zasadzie 0/1 :)
Jak to jest?
Bo pomysł mi sie bardzo spodobał :)

ja mam białe listwyh ledowe pod kazdymi drzwiami i fotelami i jak otwierasz drzwi to sie zaświecaja a jak zamykasz to się "wyciszają" stopniowo gasząc. Wszystko jest połączone z oryginalnym podświetleniem pod deską a jak wiadomo pod deska swiatło się wygasza ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 12.04.2011, 23:27
swiatło się wycisza ;)
Chyba wygasza. :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Oktan

wojoo - mnie tam się to NIE WIDZI WOGÓLE !!

będzie wieś i tyle
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

jedros1

I to jaka WIEŚŚŚŚŚŚ  :P :P