Dlaczego nie działają spryskiwacze? (wydzielony)

Cinkciarz, 12.01.2012, 20:14 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Weksla ty nie zagaduj tylko doradz dlaczego mi spryski nie działają.
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

NeroN

Zamarzły :P
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Cinkciarz

Cytat: NeroN w 13.01.2012, 13:50
Zamarzły :P

Niestety nie. +5st C na zewnątrz wycieku tez nie ma w ogóle nie słychać silniczków.
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Pewnie silniczek się zatarł.

PS. Od takich pytań jest dział "eksploatacja". ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 13.01.2012, 14:33
Pewnie silniczek się zatarł.

PS. Od takich pytań jest dział "eksploatacja". ;)

2 silniczki naraz sie zatarły? zbiorniczek był prawie pełny
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 13.01.2012, 14:392 silniczki naraz sie zatarły? zbiorniczek był prawie pełny
Jakie dwa? Spryskiwacz ksenonów (masz go w ogóle?) też nie działa?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

weksla mi rok temu montował spryski do xenonow. mam 2 silniczki od xenow i szyb. Miałem je zmostkowane. przez przydzisk nic sie nie działo ale jak chciałem spryskac tylna szybę to spryskiwało mi xenony a na następny dzien nawet xenony nie spryskują nic nie działa
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Cytat: Cinkciarz w 12.01.2012, 20:14
Weksla ty nie zagaduj tylko doradz dlaczego mi spryski nie działają.

Bo zepsułeś:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 13.01.2012, 14:53
Bo zepsułeś:D

jasne :D jadac autostradą może źle wcisnąłem przycisk :D problem w tym ze dopiero na wielkanoc będe w PL ale chyba nie warto mi tego naprawiac i tak na sprzedaż pójdzie
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

NeroN

Że tak zapytam.... bezpiecznik ?

Ja dwa razy prółem pół auta... a winny był bezpiecznik...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Cinkciarz

pytanie: gdzie jeste takowy bezpiecznik? bo patrzyłem na legende ale nie widzialem bezpiecznika od sprysków
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Nie znam się za bardzo na elektryce, ale po objawach stawiam na jakieś zwarcie + ew. bezpiecznik.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Chyba w klime i spryski grzane jest wpięty. Pogooglaj :P
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 13.01.2012, 16:16
Nie znam się za bardzo na elektryce, ale po objawach stawiam na jakieś zwarcie + ew. bezpiecznik.

Ale gdzie jest ten bezpiecznik? ja mam spryskiwacze xenonów  dorabiane nie są oryginalne
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 13.01.2012, 16:29Ale gdzie jest ten bezpiecznik? ja mam spryskiwacze xenonów  dorabiane nie są oryginalne
Pod maską albo za lewym schowkiem. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club