[Katalizator(y)] + sonda(y) lambda

Essio, 19.01.2012, 00:14 « poprzedni - następny »

T

Daj namiary na warsztat, gdzie zdemontują stare kolektory, zamontują nowe i zrobią te przeróbki za 50-100 zł. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Za zdjecie i założenie kolektorów to nie wiem, natmoast same przerówbki Ypipe na tyle wyceniam.

Akurat robię więcej u nich rzeczy na raz ale zapytam na koniec na ile wycenił same kolektory :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Adrenalina

Witam też mam problem nie mam już 2 kat. w st220 i mam problem 2 sondy już spalone 3i4 i ciągle świecący się Check
Patrol

NeroN

No... I ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Adrenalina

Jest jakaś szansa żeby zlikwidować Check
Patrol

wilhelm

Jak wywaliłeś kata? Wytłukłeś czy masz decata? Sondę masz w tulejce?

Adrenalina

powiem tak ,  tak go już kupiłem i gdzieś czytałem ze jak nie ma już Kata to montowanie sond 3i4 mi nic nie da czy juz szukać katów proszę o pomoc
Patrol

T

Wyłącz sondy za katami w ECU lub ew. załóż tulejki (ale nikt chyba jeszcze nie sprawdził, czy w tym aucie to zadziała).

PS. Postaraj się pisać bardziej zrozumiale, stosować kropki, przecinki bo naprawdę ciężko się to czyta.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Essio

Gdybyś chciał namiary na gościa co ma części do ST daj znać. Brałem od niego dwie sztuki katów za 600 zł, także cena bardzo dobra. Przy wymianie jest co rozbierać, żeby katy założyć.
Oberslejzen!

Adrenalina

  PS. Postaraj się pisać bardziej zrozumiale, stosować kropki, przecinki bo naprawdę ciężko się to czyta.


OK przepraszam
Patrol

NeroN

Wymeić sondy jak zjarane i założyć tulejki z małą dziurką z allegro.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Adrenalina

 Witam dzwoniłem >   Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://mgmotorsport.pl/    i gość powiedział że jest to do zrobienia założy 2 Emulatory i powinno być git .
Patrol

NeroN

No - emulatory - tulejki :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Czyli coś takiego:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Adrenalina

Aha ,  dziękuje bardzo za pomoc  myślę że będzie dobrze :)     ps. zaśpiewali mi z robotą 160zl
Patrol