podnoszenie fotela

boner, 21.01.2012, 09:53 « poprzedni - następny »

boner

czy ktoś ma lub miał ten problem i zastosował to: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-mondeo-mk2-mk3-elektryczna-regulacja-fotela-i2062806024.html   ?
u mnie nie działa w serwisie silniczek do ST występuje razem z sankami 5500zł :)   dla polepszenia Wam humoru powiem ze cena kompletnego fotela czerwonego do ST to 14400zł  :)

ale wracają do tematu to u mnie właśnie silniczek działa tylko się nie kręci tak jak w opisie przedmiotu ktoś się z tym spotkał?

NeroN

Nie spotkałem się, ale wiem że czarne Recaro kosztuje 12kpln :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

walus90

miałem tak w moim mdo po prostu w standardzie dają plastikowa ślimacznice i ona potrafi się złamać niestety i to bardzo łatwo:P wymieniłem działa :P najlepiej samemu sprawdzić co się stało z tym silniczkiem roboty z tym dużo nie ma :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

boner

wymieniłem już działa super troche głośniej chodzi ale jeszcze się dotrze, u mnie były dwa silniczki do roboty w jednym fotelu

eng

Nie robiłeś czasem fotek podczas wymiany? Przydałby się jakiś opis.

boner

Zdjęcia z instrukcją przysyłają Ci z zębatkami także masz jak na talerzu. Zresztą wcześniej nie było zainteresowania tematem dlatego sie nie przykładałem :]

eng

Może można by jakiegoś skana wrzucić z opisem?