Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[autocasco] wycena

Essio, 26.01.2012, 12:26 « poprzedni - następny »

NeroN

Pewnie tak :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wojoo

Cytat: wilhelm w 26.01.2012, 20:22
To na ile wyceniany jest zwykły TDCI z tego roku? 10 tys?

Na pewno będzie więcej wart niż pb
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Essio

Nie do końca tak jest, miałem "stałą" cenę w przypadku kradzieży auta. Auto według taxy kosztowało 22.000 i gdyby ukradli auto będę miał wypłatę według taxy na dzień kradzieży, ale wybrałem inną opcję ze stałą ceną niższą tj.: 21.000 i wypłacą mi całą kwotę 21.000.

Co do wyceny Mondeo, kto wie może pomyłka zaszła, której nikt nie ma ochoty zmieniać. Może się to tyczyć, również innych marek. Wcześniej miałem Opla, Seata, VW i ceny były "normalne".

Cytat: NeroN w 26.01.2012, 18:52
Zalezy od przebegiu, etc. Nie wiem jak to licza ale do dupy. Kumpele mam co w tym robi to powiedziala ze nic mi nie da doubezpieczenie do np. 30kpln poza wieksza skadka :/
Jeżeli dostanę gwarancję stałej ceny w przypadku kradzieży, to czemu nie.
Oberslejzen!

jedros1

Sprawdź w Allianz ile cie wycenia :D

wild_weasel

Potwierdzam motyw z wyceną PZU - mój STek wyceniony na 18kPLN przy prawie wszystkich możliwych opcjach zaznaczonych w kalkulatorze polisy. Chciałbym go kupić za 18kPLN  :stupid:

Essio

Cytat: wild_weaselChciałbym go kupić za 18kPLN  :stupid:
Mój jest to wzięcia za 15tyś  :evil:

wild_weasel masz AC na swój samochód, jaka firma? jaka wartość bryki...  ;)
Oberslejzen!

wild_weasel

No PZU właśnie, wyceniony na 18kPLN. Zapłaciłem jeszcze piątkę więcej i pewnie tyle wart ;)

eng

Panowie cena w autotaxie będzie zawsze niższa niż rynkowa więc nie ma co płacić więcej przy ubezpieczeniu bo nic wam to nie da w przypadku kradzieży auta. Owszem istnieje ubezpieczenie stałe, ale za takie płaci się dodatkowo i to nie małą kwotę. Można np Mondeo ubezpieczyć na 30 tyś i sporządzić umowę, że nawet w ostatnim dniu ubezpieczenia zapłacą nam w przypadku kradzieży całą kwotę jednak kosz takiego ubezpieczenia zamiast 1200 będzie wynosić pewnie z 3 tyś.

Essio

Cytat: eng w 27.01.2012, 09:55
Panowie cena w autotaxie będzie zawsze niższa niż rynkowa więc nie ma co płacić więcej przy ubezpieczeniu bo nic wam to nie da w przypadku kradzieży auta.
Jest jeden mały szczegół a mianowicie, wcześniejsze auta jakie miałem, czyli Cordobę, Astrę i Passata. Wartość samochodów w autotaxie była zbliżona do rynkowej a nawet większa np.: Astra Bertone jaką miałem. Nie mówię tutaj o zaniżaniu ceny na umowie.
Tak drastyczna różnica, między zakupem a autotaxem w przypadku Mondeo, to gruba przesada.
Będę próbował u innego ubezpieczyciela, znajomy ma Mondeo MKIII 2006 i cenę 32tyś.
Oberslejzen!

boner

Ja właśnie ubezpieczam w mbanku->Generali to wycenili na 21200zł czyli juz nieźle

Essio

Cytat: boner w 27.01.2012, 14:08
Ja właśnie ubezpieczam w mbanku->Generali to wycenili na 21200zł czyli juz nieźle
Cena 21200, to cena podana z umowy kupna czy coś w stylu autotaxu?

Tutaj wycena na szybko z mBanku, tylko muszę poczytać opinie.
Zobaczcie jaki wachlarz cenowy jest dostępny.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Oberslejzen!

wojoo

 Po sprawdzeniu oferty mbanku, wg ich kalkulatora moje auto jest warte o 10 tys mniej niż wycenia mi obecny ubezpieczyciel czyli allianz :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

boner

Essio masz napisane że cena według katalogu Info Ekspert, pewnie to to samo co autotax

Cinkciarz

Moje TDCi w czerwcu 2011 było wycenione na 18000zl. za OC i AC zapłaciłem 1600zł rok temu a w 2010 płaciłem 1200zł
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

judzi

Cześć!
Ja w pakiecie kupiłem dzisiaj OC i AC za 1900 z kawałkiem, co uważam za niezły wynik. Na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://ipolisa.pl/ było ostatnio, że bardziej się opłaca razem u jednego ubezpieczyciela kupować.