Kupię alufelgi do ST220 18" [nieaktualne]

wild_weasel, 29.01.2012, 18:47 « poprzedni - następny »

wild_weasel

29.01.2012, 18:47 Ostatnia edycja: 31.01.2012, 21:35 by wild_weasel
Witam,
Zdecydowanie kupię komplet oryginalnych alusów do STka.
Podstawowy warunek - muszą być proste, będę chciał je sprawdzić w pierwszym lepszym serwisie oponiarskim. Mogą wymagać lekkiej renowacji, co wówczas powinno być uwzględnione w cenie ;)
Na terenie woj. wielkopolskiego mogę po nie podjechać, ale jeśli ktoś ma na sprzedaż spoza Wielkopolski, to też proszę o info.
Kontakt: PW albo mail wild_weasel (at) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.interia.pl

wojoo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2663.0.html
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wild_weasel

wojoo, proszę Cię... :) Do tego kolegi napisałem w pierwszej kolejności - odpowiedział "felgi już dawno sprzedane" ;)

NeroN

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/felga-18-focus-c-max-mondeo-s-max-st220-i2087565708.html
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wild_weasel

NeroN, myślisz, że za taką cenę warto robić podejście? Nie za tanio? Widziałem to ogłoszenie, ale jako że priorytetem są dla mnie felgi proste, mam silne podejrzenie, że przy osobistych oględzinach spotkanie mnie rozczarowanie... To taniej niż kolega z ogłoszenia wskazanego przez wojoo, którego też żartobliwie podejrzewali o pokrzywione kółka :D
Zna ktoś sprzedającego jegomościa? Jakieś pozytywne opinie?

NeroN

80zł prostowanie od sztuki, tragedii nie ma.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

No właśnie, jak nie są uszkodzone, to nie ma co się przejmować. Poza tym lepiej kupić lekko krzywe i wyprostować profesjonalnie, niż niby proste -- prostowane przez kumpla handlarza młotkiem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wild_weasel

Dzięki panowie, macie rację :)

T

Ogólnie felgi z ST łatwo się gną, większość osób z forum, które je miała, musiała prędzej czy później prostować, także szansa na kupienie felg ST, które nigdy nie były prostowane jest raczej bardzo mała.

« Dodane: 30.01.2012, 23:33 »

PS. Tylko pamiętaj, że to co się łatwo prostuje i to co warto prostować, to wgniecenia na obwodzie, jak felga jest jajowata albo ma jakieś ubytki to trzymaj się od takich z daleka.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wild_weasel

Cytat: Tomasz w 30.01.2012, 23:32
PS. Tylko pamiętaj, że to co się łatwo prostuje i to co warto prostować, to wgniecenia na obwodzie, jak felga jest jajowata albo ma jakieś ubytki to trzymaj się od takich z daleka.
Okay! Zaraz zweryfikuję te z drugiego ogłoszenia.

molo

a moze kolego pokusilbys sie o komplet kol z RSa? Mam na sprzedaz:)

wild_weasel

Niestety jestem ciężko chory na STkowe szprychy, tylko one wchodzą w grę :D

NeroN

Po 4tym myciu ich przechodzi choroba :P
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wild_weasel

No, sprawdzimy: felgi proste, jedna do delikatnego wyprostowania (rant), czekają teraz na renowację.
Dzięki za porady, panowie!  :)