Focus ST '07 electric orange

wilhelm, 05.02.2012, 17:55 « poprzedni - następny »

wilhelm

Waga sie nie zmienia bo bov wszedl w miejsce symposera (generatora halasu z komory silnika)

Kris1976

a pytanko czy słyszałeś przed Bov-em, ale po czipsie odgłos upustu powietrza z DV ori ? u mnie to słychać aczkolwiek jest to dość subtelne prychanie... nie takie jak z bov ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Oczywiscie, ze slyszalem. Z bova jest 5x glosniej i wystarczy 0.3 bar zeby sapnal :)

Bov + stozek to najlepsze rozwiazanie pod wzgledem efektow dzwiekowych. W lecie trzeba pomyslec nad przeniesienien stzka pod lampe ;)

caqerr

0:47 i gassss się przełączył :D ?

NeroN

cutoff, przerost cinienia raczej :)

Fajnie sapie :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Falubaz 1

Cytat: wilhelm w 17.01.2013, 16:41
Waga sie nie zmienia bo bov wszedl w miejsce symposera (generatora halasu z komory silnika)

Sorrki ze tak z innej beczki na fotkach masz rejestracje z Lubuskiego, mozesz napisac na priv od kogo, bo zastanawiam sie od 23:03 na zmiana na foke, powod jade spokojnie rekreacyjnie 110 km/h do domku obwodnica a tu nagle slysze ze cos mocnego jedzie i juz byl swist, i widzialem tylko biale pasy na Niebieskim fokusie, masakra mysle ze mial ponad 200 km/h.

wilhelm

Cytat: NeroN w 17.01.2013, 21:47cutoff, przerost cinienia raczej

Chyba trafiłeś w dziesiątkę ;)

Cytat: Falubaz 1 w 18.01.2013, 00:30Sorrki ze tak z innej beczki na fotkach masz rejestracje z Lubuskiego, mozesz napisac na priv od kogo, bo zastanawiam sie od 23:03 na zmiana na foke, powod jade spokojnie rekreacyjnie 110 km/h do domku obwodnica a tu nagle slysze ze cos mocnego jedzie i juz byl swist, i widzialem tylko biale pasy na Niebieskim fokusie, masakra mysle ze mial ponad 200 km/h.

Taka rejestracja była jak kupiłem auto bo poprzedni właściciel był zameldowany w Gorzowie. Teraz jest SK :)

Kupuj fokę, świetne auto.

DejaVu

Cytat: wilhelm w 17.01.2013, 16:41bov wszedl w miejsce symposera
miałem o to zapytać ale już dałeś odpowiedź. Ciekawe jak z zewnątrz słychać?
370KM 560Nm by Heko

caqerr

Cytat: DejaVu w 18.01.2013, 05:52Ciekawe jak z zewnątrz słychać?


Daje radę :)

barti87

A co zrobiłeś z oryginalnym DV zaślepiałeś?
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

wilhelm

Na razie wpiąłem się trójnikiem w wężyk który idzie od kolektora do DV. Jak wykryje podciśnienie to działa bov i dv. Jak będzie lepsza pogoda to spróbuję zaślepić ten co idzie do DV (wtedy on nie działa, tak samo jak wężyk spadnie z króćca w kolektorze) ;)

Ewentualnie można całkiem wywalić DV wstawiając zaślepkę na turbinie, Forge takie robi.

przemas10m

Cytat: wilhelm w 18.01.2013, 01:12
Chyba trafiłeś w dziesiątkę ;)

Taka rejestracja była jak kupiłem auto bo poprzedni właściciel był zameldowany w Gorzowie. Teraz jest SK :)

Kupuj fokę, świetne auto.

swietne auto bo Wiadomo kto je sprowadzil z niemcowni :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

wilhelm

Nowe ramki  :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


heko

no i tak jest piknie :)
Wypożycz FF RS 3 :D Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gcscars.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gcstuning.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/GCSTuning

Essio

Cytat: heko w 18.01.2013, 21:33
no i tak jest piknie :)
Cuć śloński akcynt. Chop jest wart tego co robi.  8)

P.S.
heho, ramki mogą być ale dla tych co Ciebie odwiedzili.
Ja tego założyć nie mogę.  :}
Oberslejzen!