Spocik Gůrny Ślůnsk.

Essio, 06.02.2012, 15:10 « poprzedni - następny »

Essio

06.02.2012, 15:10 Ostatnia edycja: 05.05.2015, 19:59 by Rijndael
To można cusik zorganizować. Możemy spotkać się na czasie lub poczekać na cieplejsze dni.
Ma być podobno cieplej z -20°C na -10°C...  :D
Oberslejzen!

wilhelm

Dobry pomysł, trzeba by coś zrobić. Jedynie trzeba poczekać aż się trochę ociepli, bo -20 to przesada :D

Jakieś propozycje odnośnie miejsca?

NeroN

Jak mi ktoś wyjedzie z parkingiem....
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wojoo

Cytat: NeroN w 06.02.2012, 22:47ak mi ktoś wyjedzie z parkingiem...

Parking przy cmentarzu? ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

NeroN

Chyba w budce z HotDogami... :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Dla mnie miejsce bez znaczenia, spotkanie się liczy. Może być przy cmentarzu, będziemy sprzedać znicze w promocyjnych cenach...  :D
NeroN jesteś fotografem?
Oberslejzen!

NeroN

Poczkeajmy aż będzie cieplej :P I jak STek się skończy robić :D Bo inaczej będę Was musiał poejchać moim FF 1.6 LPG :P

No zdjęcia robię :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

NeroN to znasz pewnie fajne miejsca na sesję... :P

Ja już też wymiękam, od 28 stycznia auto stoi w warsztacie, żeby wymienić uszczelki i jeden przewód. Ów przewód dwa razy został wysłany nie taki jak powinien. Ręce opadają...   :E Oczywiście "profesjonalizm" jest po stronie Forda.
Przy takim załatwianiu spraw, pozostaje Kadett od teścia z 1988 roku...  8)
Oberslejzen!

NeroN

Zależy jaką sesję :)

Ja wstawiłem zaraz po nowym roku... jak do marca wyjadę będzie dobrze :) Jescze połowy rzeczy nie mam :/
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

carlosc

lol:-) moze sobota godz 11?:-P ikea katowice?;p
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Essio

Ja auto odebrałem, jestem zwarty i gotowy. Może być IKEA, Biedronka co tam jest po drodze... :)
Oberslejzen!

carlosc

to supr no mi pasuje ikea:-D wilhelmowi chyba tez no coz zobaczymy skontaktuje sie z nim:-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Essio

Ja jestem za, czekam na info z ostateczną godzinką i datą...  :D
Oberslejzen!

wilhelm

Ikea może być, jak wam bardziej pasuje rano/popołudniu/wieczór? :)

Essio

Zaproponuje... Godzina 12.00, będzie ładnie słonko świeciło...  8)
Oberslejzen!