Mondeo MK3 2.0 benzyna Octane Blue

sabak23, 23.02.2012, 22:15 « poprzedni - następny »

weksla

ja ma 2 do sprzedania z europy:D
ale białe:D Jak ktoś chętny to pisać:d
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sabak23

25.05.2012, 19:11 #16 Ostatnia edycja: 25.05.2012, 19:18 by badger
Cześć Panowie, dawno mnie tu nie było, a zaszło kilka zmian w wyglądzie Mondeo, którymi chciałbym się pochwalić :). Zmieniłem zderzak przedni na ten po II lifcie z dolną dokładką w kolorze nadwozia i listwą chromowaną, grill przedni oraz lampy tylne z chromem. Czekam na jakieś opinie, uwagi, ewentualnie skargi :). Pozdrawiam

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Wygląda elegancko. ;)

PS. Poprawiłem Ci zdjęcia, bo wkleiłeś kod html, który oczywiście nie działał...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sabak23

Cytat: Tomasz w 25.05.2012, 19:19PS. Poprawiłem Ci zdjęcia, bo wkleiłeś kod html, który oczywiście nie działał...

Wiem akurat edytowałem na prawidłowy kod i przy okazji dodawałem opis, który się nie zapisał, ale dzięki i za opinię również :)

caqerr

Na Twoim miejscu pokusiłbym się o jakąś lotke na bagażnik z ST220 :) Mały detal a może dodać smaczku :)

wilhelm

Fajnie wygląda, ale: zdjąłbym listwy z drzwi, czarną listwę na tylnym zderzaku w kolor nadwozia, lekko ciemne szyby, lekka gleba, progi RS i tak jak caqer pisze, lotka z ST na klape :)

Jakie ET i szer. mają te felgi? dobrze wyglądają :)

weksla

Piękne klasyczne auto, bardzo mi się podoba:D
Faktycznie listwy możesz zdjąć.
A i zazdroszczę Ci cholernie szyberdachu:D

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sabak23

Dzięki po dobrych komentarzach, aż chce się w to dalej bawić :). Jeżeli chodzi o lotkę na klapę to jak najbardziej chodzi mi po głowie, ale z tego co widziałem to używane są razem z klapą, ponieważ sprzedawcy boją się zepsuć. Jest jakaś alternatywa dla tej lotki?

Cytat: wilhelm w 25.05.2012, 22:55Fajnie wygląda, ale: zdjąłbym listwy z drzwi, czarną listwę na tylnym zderzaku w kolor nadwozia, lekko ciemne szyby, lekka gleba, progi RS i tak jak caqer pisze, lotka z ST na klape Smiley

Jak naprawię zarysowane bok od mojej strony, a zanim oddam na polerkę, to rzeczywiście pomyślę nad zdjęciem tych listew, choć się troszku obawiam. Za tylne listwy też się z czasem wezmę.
Ciemne szybki są już fabryczne i w sumie mi to wystarczy.
Progi RS są w planach, widziałem już, że fajnie to wygląda w połączeniu z tymi dokładkami. Lekkie obniżenie do tego czemu nie, mój poprzedni Mondeo był obniżony i naprawdę dobrze się jeździło.

Cytat: wilhelm w 25.05.2012, 22:55Jakie ET i szer. mają te felgi? dobrze wyglądają Smiley

Felgi mają 6,5x16 cali, a ET niestety nie wiem, były już założone jak kupiłem, sprawdzę przy zmianie na zimowe :). Raczej nie wcześniej niż na przyszły rok będę myślał o ładnych 17-kach :].

Szyberek rzeczywiście spełnia swoją funkcję :D

olo

Cytat: wilhelm w 25.05.2012, 22:55
Fajnie wygląda, ale: zdjąłbym listwy z drzwi, czarną listwę na tylnym zderzaku w kolor nadwozia, lekko ciemne szyby, lekka gleba, progi RS i tak jak caqer pisze, lotka z ST na klape :)

Jakie ET i szer. mają te felgi? dobrze wyglądają :)
z tego co widze są to fabryczne felgi Mondeo ET 52,5 .Bardzo ładnie sie prezentują ,mam takie na zimę

sabak23

niestety felgi nie są oryginalne, firma Autec

Essio

Ja już chyba stary jestem, listwy w niczym nie przeszkadzają. Dla mnie nie ma sensu ich ściąganie. Ale skoro jest taki trend... :) Troszkę niżej go posadź i będzie git. Nie ściągaj listew z drzwi i nie dawaj lotki.
Oberslejzen!

sabak23

A czy są jakieś dedykowane zestawy sprężyn obniżające nie jakoś drastycznie, najlepiej bez zmiany amortyzatorów?

wilhelm

Do sedana/hb pewnie z st220 będą pasować, one obniżają o 20mm. Ja bym jednak szedł w stronę eibacha.

sabak23

Przedstawiam kolejne modyfikacje, tym razem zamontowałem światła do jazdy dziennej w miejsce oryginalnych halogenów. Udało się wszystko ładnie dopasować dzięki ringom dołączonym do zestawu, a jeżeli chodzi o podłączenie to pomógł mi znajomy elektryk. W rzeczywistości świecą ładniej niż na zdjęciu :].

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Świetnie to zrobiłeś, jestem zainteresowany tematem. Możesz napisać, ewentualnie podać link do aukcji z tymi światłami? Dużo roboty - rzeźby?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps