[Mondeo] Zawiasy drzwi ST220

Essio, 10.03.2012, 17:16 « poprzedni - następny »

Essio

Mam pytanko czy zawiasy są tylko jedne do Mondeo MK3, wersje samochodu grają tutaj rolę? 

Oberslejzen!

NeroN

Takei same wszędzie. po 2 sztuki na drzwi - jeżeli mówimy o bolcach oczywiście.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Chodzi mi o cały kompletny zawias. Gdzie bez rozbiórki deski się nie obejdzie.
Miałem auto w fordzie na wymianę zderzaka i między innymi regulowali mi drzwi prawe ale powiedzieli, że nie na długo to będzie.
Oberslejzen!

NeroN

Bajki opowiadają. W Fordzie to sie podbija Gwarancje na blache a nie pyta o naprawy - czasem to mnie ich rozwiązania problemów zaskakują nawet.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Pierwszy raz spotykam się z tym problemem. Nawet nie wiedziałem, że tyle tych zawiasów i innych dupereli. Przeważnie regulacja drzwi w innych autach odbywa się na ryglach a tutaj tyle zachodu.  :/
Oberslejzen!

NeroN

No jest zaachodu ale przez to można dobzre wyregulować.

Dobij kliny jak pokazywałęm i zawleczki przesuń a jak nie to nowe kliny i poregulowac i nie może być źle.

Chyba że od klinów wyrobiły się dziury, ale to odrazu będzie źle albo za kilka lat.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Ku temu się skłaniam. Za wymianę zawiasów, malowanie i całą resztę słono sobie liczą.
Oberslejzen!