[Mondeo] RECARO ST220

Recondo, 21.04.2012, 10:34 « poprzedni - następny »

linkgrabber

w mondeo te wentylatorki są bardziej w tylnej części i blisko siebie ale ten materiał przepuszczający o którym piszą faktycznie w swoich fotelach mam

T

Inny materiał jest na 100%, bo jakby to miało inaczej działać? Wentylator dmuchający w lity skaj (:D) wiele by raczej nie zdziałał. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

to w takim razie jak senownie przerobic recaro? Materialu ze zwyklego fotela pewnie braknie

Myślalem ze to mnie kombinacji jest i już recaro mi przeszło :D

no chyba, że czerwone...

Recondo

Nie jest potrzebna wymiana materiału siedziska w Recaro, ale jak ktoś tak pisze zapewne wie o tym z doświadczenia, skóra z STka jest już fabrycznie wentylowana - przez tę perforację przechodzi powietrze - wiatraczki i specjalna mata "robią swoje".

weksla

Powtarzam po raz kolejny że Wojoo miał wentylowane jasne Recaro
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Recondo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=47770&page=53

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=47770&page=59

Wentylowana nie oznacza klimatyzowana, nie wiem czy miał, na Polskę producent nie przewidział klimatyzowanych RECARO, nie wiem jak w EU.

wilhelm

Cytat: Recondo w 11.09.2012, 18:02Wentylowana nie oznacza klimatyzowana, nie wiem czy miał, na Polskę producent nie przewidział klimatyzowanych RECARO, nie wiem jak w EU.

Zwał jak zwał, miał recaro z wentylatorkami :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showpost.php?p=1028086&postcount=98

weksla

Cytat: wilhelm w 11.09.2012, 17:03
Zwał jak zwał, miał recaro z wentylatorkami :)

Dokładnie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

Cytat: Recondo w 11.09.2012, 17:02Wentylowana nie oznacza klimatyzowana


mógły mi ktoś wyjaśnić co to za różnica?

Pomyślałem i chyba wiem :D

Mogą mieć dziurki ale bez wentylacji  :}

Recondo

Dziurkowanie = perforowanie oznacza wentylowanie, klimatyzowanie to już wiadomo, grzeje i chłodzi.

linkgrabber

tak z ciekawości są klimatyzowane bez dziurek?

Recondo

Nie spotkałem się i zdecydowanie nie.

T

Jakiejś dziwnej terminologii używacie. Perforacja to po prostu perforacja. Wiatraczek to wentylacja i to miał wojoo w swoich Recaro, aczkolwiek czy takie kupił, czy sam dołożył -- nie wiem. Wiem, że na to narzekał. Klimatyzowane fotele czasami występują natomiast w autach zwykle dużo droższych od Mondeo i to pojęcia oznacza mniej lub bardziej bezpośrednie wykorzystanie klimatyzacji, a nie tylko prostego nadmuchu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Recondo

12.09.2012, 10:24 #28 Ostatnia edycja: 12.09.2012, 13:39 by badger
W oficjalnej ofercie Forda w MDO na 2005r (katalog) występuje określenie klimatyzowane fotele przednie (str. 60).

T

12.09.2012, 10:29 #29 Ostatnia edycja: 12.09.2012, 13:42 by badger
Cytat: Recondo w 12.09.2012, 10:24W oficjalnej ofercie Forda w MDO na 2005r (katalog) występuje określenie klimatyzowane fotele przednie (str. 60)
Producent często koloryzuje, żeby zwiększyć sprzedaż i nazywa np. wentylację — klimatyzacją. Faktem jest natomiast, że prawdziwa klimatyzacja foteli w wielu markach istnieje i jest to zupełnie co innego niż wiatraczek w Mondeo.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club